1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Hearthstone

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 13. Svibanj 2015..

1. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Gruul je borderline beskoristan :P

2. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

Sad sam imao najjači start sa Ogre deckom, 6-6 Ogre Brute sa Tauntom na drugom krugu. Instant win :P

Meanwhile, that awkward moment...

3. AUzg

AUzg Novi Član

kako skupit dusta za sve iz TGT kaj bi trebalo isprobat T_T
    nemojte impulzivno kraftat, nek se iskristalizira prvo kaj valja ;)

MarkaN se sviđa ovo.
  4. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Stigla do 14. ranka :mrgreen: neću igrat do kraja sezone XD
    @MarkaN slika isto vrijedi i ako je Cho u pitanju. Ili Pagle. Ili Nesingwary xD

AUzg se sviđa ovo.
  5. MarkaN

Koliko mi Priestovi živaca počupaju to nije normalno. Zašto uvijek dobiju najbolje spellove koje tvoja klasa ima, nebi nikad dobio neko 1-3 mana smeće, uvijek je to Flamestrike, Fireball ili Pyroblast Uvijek navlače te preko pola sata i uvijek se izvuču, makar i na zadnju j♥♥enu kartu (tipa imaš titana sa tauntom, divine shieldom - lik dobije lethal damage spell ili Mind Control). Najbolje čim vidim Priesta, odmah udrit Concede i poštedit se stresa -.-'

Inače, bližim se 1600 dusta i razmišljam kojeg legendaria craftati.

Ovu novakinju:

Ili jednog od ove dvojice za Warlock uber klasu?
    [​IMG] [​IMG]

6. Ur-Quan

Mal'Ganis je vrh, Lord Jaraxxus više manje. Nije loš, ali kad dođe do toga da ga igraš, većinom je rezultat igre odlučen. Mal'Ganis, na drugu ruku, dopušta reckless early game, pa mogućnost da se izoliraš od face damage combo-a.

MarkaN se sviđa ovo.
  7. AUzg

AUzg Novi Član

Disenchanto zlatnog Dr.Booma da craftam Alexstraszu - kolko god da je to dobar legendary, feels bad man T_T

@MarkaN radije pričekaj još malo sa Justicar, a ako se odlučiš (ili ne budeš strpljiv dovoljno) za Warlocka, mislim da je bolji izbor Mal'Ganis...možeš igrat Demonzoo, a Jarraxus ne znam kolko ti može pomoć ak ti npr. fale karte za Handlocka - Molten Gianti, Mountain Gianti i sl.

MarkaN se sviđa ovo.
  8. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Kako se vi snalazite u ranked? Ja padam po tri ranka zaredom, svi su navalili kad sad zapravo nešto dobiješ u rank. :dunno: Nikako da me krene

9. AUzg

AUzg Novi Član

Ovisi sto igras, ne isplati se igrat pregreedy control (ni obican control bas xD) u nizim rankovima zbog previse aggro deckova, svi igraju neki board "vomit" :/
    A i postoji mogucnost da ti je tesko zbog toga sto je pocetak sezone pa ljudi koji su bili visoko jos nisu poceli igrat kak spada, pa su u nizim rankovima, treba proc neko vrijeme da se popnu pa ce ti bit lakse kad se to malo rascisti (iako ce jos uvijek bit aggro vecinom vjerojatno)...

10. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

deck s kojim sam prošlu sezonu došla do 14, sada nikako ne valja. Iako znam, u međuvremenu došao TGT. Uspjela sam nekako do 18 za sad. Imam beast druida i jako mi se sviđa :mrgreen:

11. MarkaN

U zadnjem Brawlu dosad sam skupio preko 17 winova, od kojih je preko 10 bilo zaredom. Warlock custom power deck FTW :]

12. Faint Smile

Faint Smile ilija64

taj mi je brawl totalno besmislen nakon prvog win-a. mozda kada bi me zabavljo...

13. MarkaN

Pa evo meni je postao zabavan sa trenutnim deckom i settingom, pa ga koristim barem za grindanje golda ako ništa drugo... Ali ofkors, ovisi o Brawlu, nekad je više, nekad manje zabavan.

14. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Meni se baš ne dopada jer se mogu legendary izvuć jako brzo i lako. A ja ih nemam puno, pa mi nije neki gušt.

15. MarkaN

Nije toliko stvar u legendaryima (ok, je ako ti fali removala i jakih napada bilo u spellovima ili minionima) koliko u balansu. Najjači 1 dropovi + najjači 3 dropovi + najjači 5 dropovi i tek onda pokoji legendary (ja imam kel-thuzada, dr.booma i sneeda) - i to je deck za win. Izgubio sam jedino protiv jačih verzija face huntera, jačeg Paladina i face Mageovima šta samo trpaju fireballove i pyroblast u facu. Inače je zakon.

Sada brojim 27 winova :mrgreen:

16. MarkaN

Danas kompletno druga priča, koju god klasu ili deck da igram svaki protivnik je hard counter i uvijek dobije pravu kartu koju treba za lethal. Danas bolje da više ne diram HS :facepalm:

Posljednje uređivanje od moderatora: 6. Prosinac 2015.
  17. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Ste vidjeli novi nerf na Warsong Commanderu? Misljenja?

18. MarkaN

Totalno bezveze. Sada bi najradje dustao tu kartu da nije soulbound. Kao prvo koliko vidim uklonjen je efekt davanja chargea u potpunosti što je apsurd, a kao drugo, zadnje što treba Warrioru je još jedan attack buff.

Ima karata koje trebaju nerfati, Warsong sigurno nije jedna od njih. Neznam da li je do mene, ali ja sa top Patron deckom nisam mogao dobiti ni 50% gameova. Svatko sada već ima +3 damage AOE ili +3 removal, tako da ne vidim gdje to Patron uopće dominira.

19. Ur-Quan

Do tebe je. Na svakom tournament igranju bude preko 80% patrona u deckovima.

20. AUzg

AUzg Novi Član

Iako sam i ja mislio da bi bilo najbolje da Warsonga nerfaju na način da prestaje davati charge minionima iznad 3 attacka, pravi problem kod Warsonga je u tome što previše limitira dizajn budućih karti... sve u svemu charge je prejak (i meni glup) keyword i potiče taj neki facetard mindset kod puno ljudi :P

Patron, koliko god da je frustrirajuć, je zapravo relativno težak deck za ovladavanje, isto kao što je npr. bio i originalni miracle rogue

Podijelite ovu stranicu