1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Hearthstone

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 13. Svibanj 2015..

1. AUzg

AUzg Novi Član

MarkaN se sviđa ovo.
  2. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

3. Falak

Falak Jacob Crawley Frye Illuminati

Zamisli gurubashi berserkera sa healom 4, baciš njega, pa 2 elfice koje rade 1 dmg kao battlecry, još jednu-dvije takve karte i onda ga na kraju nahealaš na puni health a tad će imati i 15ak attack :O

4. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Gurubashija rijetko vidim, a čini mi se kao korisna karta. Vjerojatno jer ga mnogo stvari može pretvorit u beskorisno.

5. Falak

Ja ga kao početnik često vidim i koristim :)

6. Faint Smile

Faint Smile ilija64

inace, kakvi su vam rankovi?

7. AUzg

AUzg Novi Član

vrtim se izmedu 3-5 obicno na kraju sezone, igram bilo dobre bilo fun/gimmicky deckove u ranked, za povuc do legenda bas i nemam vremena ni neke motivacije..

btw, Falak, Sherpa, jeste li dobili moje friend inviteove? Angelvila nije a poslao sam (mozda na krivi battletag :S) pa me zanima jeste me od****li ili je do sustava/greske :P

8. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Katastrofa, konačno lijepo dođem do ranka 15 (najviše što sam ikad došla) i onda gubim sve u šesnajst, na ranku 18 :(

9. Falak

Meni šta je došlo zahtjeva prihvatio sam, aj probat cu ja tebi poslati.

10. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Taman samo jedna zvjezdica fali do 16 i naiđem na patron warriora :dry:

11. Falak

ja došao do 17 i vratilo me sad natrag na 20, baš sam imao loš niz nikako dobiti :O a neki dan sa warlockom imao 6 zaredom dobivenih partija :O

12. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Videći vas kako se zabavljate, i ja sam posustao i krenuo s Hearthstoneom

UrQuan#2889

Falak se sviđa ovo.
  13. Falak

Ajde i vakat ti je bio <3

14. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Džaba ti rating kad te ja sa 2 dana iskustva pometem :belj:

15. MarkaN

Oni fakat nisu normalni, iz krajnosti u krajnost. Ovaj novi Burnout Rope je pre-pre-prebrz j♥♥o ga, na smartphoneu čak i kada sam prisutan ne stignem reagirati na vrijeme. WTF

16. Falak

AUzg i MarkaN se ovo sviđa.
  17. MarkaN

Nedavno sam si craftao Sneed legendary kartu za mech buildove (Rogue i Mage Mech, zabavno je), a konačno za promjenu dobio i Gruula u packu od najnovijeg Tavern Brawla... pitam se gdje bi dobro odgovarao... svugdje? lol

[​IMG] [​IMG]

18. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Sneed's je poprilično dobar, samo ovisi o sreći. Možeš dobit Yseru ili Antonidasa iz toga, a isto tako Choa ili Paglea :mrgreen:

19. AUzg

AUzg Novi Član

vratio sam se sa kampiranja prije par sati, od srijede sam vidim propustio cuda od karti :O

20. MarkaN

Napravio sam si OGRE deck sa druidom (2x Innervate, 2x Mark od Wild, 1x Mark of Nature...) i baš zabavno je, s kojim god i gdje god da lupaš nemreš fulat xD :mrgreen:

Podijelite ovu stranicu