1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Hearthstone

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 13. Svibanj 2015..

1. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Ovo je odgovaranje zoljom na šamar xD

2. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

3. Fiuman

Fiuman Novi Član

Pozdrav ljudi!
    Mali "oglas". Za sve entuzijaste iz Rijeke i okolice, imamo zatvorenu grupu na Facebooku u kojoj se družimo te dogovaramo oko turnira u Hearthstone-u koji se svakog vikenda održavaju na Pećinama u prostorijama boćarije. Iz vikenda u vikend oko 20tak natjecatelja uz popratnu publiku, cuganje, druženje i nekad roštilj. Pa ako ima zaintersiranih da se pridruže, slobodno nas potražite. Grupa trenutno broji 50tak članova.

Log into Facebook | Facebook

4. MarkaN

Patron Hunter ... sad sam vidio sve.

5. MarkaN

Naravno, najveći early imba combo koji sam vidio dolazi od poznate imba klase:
    Priest 9-9 minion sa +5 heal & +1 spell damage na Turn 2!

I nebi dobio silencera iz decka da ga #$&%# :doh: :rly:

6. Angelvila

Angelvila Kitty Kat

Išla dvaput na turnir tu kod mene :D Ekipa zakon, ugodna atmosfera, baš fora :) iako nikad nisam ni bila prije na čemu sličnom, valjda to treba tako izgledati xD
    Nemoram ni reći da mi nije išlo najsjajnije, al ja zadovoljna :D
    Dojmovi s novom avanturom?

7. MarkaN

Dobra je. Neznam kako će se Golden Monkey strat odraziti na igru, ali gora nego što je bila prije TGT-a valjda ne može biti, pa sam optimističan u vezi budućnosti. Karte koje prezentira su vrlo dobre mada se jako odražavaju na raspored klasa, naprimjer, Aggro Paladin sve je veća smijurija, stoga ako imaš 60g Pal Win quest i želiš ga što brže obavit - too bad, ne možeš!

Sada još skupljam Gold za drugi Wing pa ću vidjeti ali vidjevši sve karte, izgleda ok, ne balansirano kao TGT ali opet ok.

8. MarkaN

Konačno malo sreće i kod mene! Double Legendary draw :laugh: Karma se vratila.
    Hearthstone 2016-02-11 01-49-54-397.jpg
    Hearthstone 2016-02-11 01-50-18-948.jpg

Craftao sam Kinga za Huntera. Htio sam Tiriona za Paladina, ali Hunteru mi očajnički fali pojačanja tako da će Legendarni Pal morati pričekati još malo, zasada je još dovoljno dobar i ovakav. Time for the Legendary Hunt!

Hearthstone 2016-02-11 02-18-34-290.jpg

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Voooooolim teeeeee

<3

Nemojte pijani igrati HS, osim ako ne igrate yogg deck

AUzg se sviđa ovo.
  10. Sherpa

Sherpa Legenda

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Nerfat će mi yogga :((((

12. Sherpa

Sherpa Legenda

13. Sherpa

Sherpa Legenda

14. Strahozec

Strahozec Douchebag

15. Strahozec

Strahozec Douchebag

sad kad sam malo prosurfa temu igra mi se učinila zanimljiva

jer se mere igrat na mobitelu

16. Sherpa

Sherpa Legenda

da

#google

17. Strahozec

Strahozec Douchebag

Mislim vidio sam da je ima za preuzet već me zanima triba li se plaćat za početne dekove

18. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne, sve deckove sam slažeš, no trebat će ti ili puno vremena ili novaca kako bi sada došao do svega onoga što drugi koji godinama igraju imaju. Premda se mogu složiti dobri jeftini bazni deckovi.

19. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ma to bi više onako za ubit vrime samo me malo odbija to slaganhe prvog deka. Kolko se tu vrimena gubi?

Volio sam oni jugi o crtić pa bi možda moga to probat igrat. Pari mi čak zahtjevnije od heartha

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Podijelite ovu stranicu