1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

God Emperor

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od KosA, 6. Lipanj 2018..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

2. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

zato jer putinovi obožavatelji već imaju posao u Hrvatskoj.

I novinar je omašio fudbal, uspoređuje rudarsko-naftnu industriju sa turizmom, turizam jest globalno največi bizmis, no miješa kruške i jabuke.
    Dok mi imamo turizam koji traje od 1.5. do 30.9. plin i nafta su cjelogodišnji izvori prihoda uz niz popratnih drugih sektora. Zanimljivo kako su sve te firme koje se vežu uz korupciju postale u 18 godina svjetske kompanije sposobne konkurirat zapadnim sa stoljetnom tradicijom. Kad se nafta i plin spominju u vezi Rusije onda je to laka zarada, a kad povezujemo iste uz Norvešku onda govorimo o ekonomskom čudu, održivoj socijaldemokraciji, socijalnoj državi i nekom primjeru za kojim bi se trebali vodit.

Posljednje uređivanje: 17. Lipanj 2018.
    Sova i KosA se ovo sviđa.
  3. KosA

KosA Nije mi ništa

Mene čudilo da hrpa liberala iz katotalibanske rvacke (u kojoj je abortus legalan) bježi u liberalnu Irsku (u kojoj je isti bio kazneno djelo do prije mjesec).
    Mile Kekin ih opjevo.

Sova se sviđa ovo.
  4. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Svršio sam kompaktnije nego inače. Bilo je skroz želatinasto. Kao Haribo medvjedić.

Ogard se sviđa ovo.
  5. Strahozec

Strahozec Douchebag

Šokatiran sam da to materi radiš

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Bježe iz zemlje koja nazaduje u zemlju koja napreduje kobireko majkemu!

7. KosA

KosA Nije mi ništa

Ae. Toliko je napredovala, da ot prije mjesec dana naše emigrantice više ne moraju na kratki godišnji doma u u Rvatistan ako ih netko gore ne daj Bože siluje, već mogu obaviti bortus u Irskoj, a da nitko ne ide zbog toga u zatvor. Nema zatvora, za bortus!
    Some progress right there, lads!
    Mogli bi mi malo učiti od nji.

Strahozec se sviđa ovo.
  8. mrzovoljni trol

Materi, ocu, sestri, bratu, tvojoj ženi. Sve je u dijeljenju. Tko ne dijeli ne može biti istinski sretan.

9. Strahozec

Strahozec Douchebag

10. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

ne možeš protiv ovakvog trola

11. Strahozec

Strahozec Douchebag

Strolo me skroz

12. mrzovoljni trol

Meni Strahozec baš dobar. Jedan od rijetkih sa ovog foruma od kojih ne dobijem osip.

13. Gogi

Gogi Aktivan Član

Antialergijski zeko.

14. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ispravljeno :coffee:

15. mrzovoljni trol

16. Sova

Sova Frau Gabrijela

17. Strahozec

Strahozec Douchebag