1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Glazbene Preporuke

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Lady Charlotte, 12. Studeni 2017..

1. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Ne znam postoji li tema, ali meni treba preporuka, domaći ili strani svejedno.

Volim: Madona - Like a Prayer, Frozen, Alize - J'en Marre, Nena - 99 Luftballons, Lady Gaga - Bad romance, Poker face, Belinda Carlisle - La Luna, Heaven is place on Earth, One Republic - Counting stars, Katy Perry - I kissed a girl, Sting - Desert Rose, Kate Ryan - Desenshantee, Voyage, Voyage, Alice Cooper - Poison, Joyce Jonathan - razne pjesme, i još par pjesama

Od domaćih volim Hladno Pivo - Ezoterija, od nekog autora - Budi moja voda, Jeans generacija - Neki to vole vruće, i poneka mi se pjesma svidi dok slušam radio, ali je ne mogu naći ili je zaboravim.

Dakle - domaća ili strana preporuka - sa ritmom poput ovih pjesama, nešto što je ugodno slušati (ritam, ritam, ritam), volim kada ima neke super riječi, iako nije nužno uvijet da razumijem o čemu pjesma pjeva (recimo, francuske ili njemačke pjesme, ne da budeš WTF kada pjeva na tvom jeziku budalaštine), ne mora biti stara...

Dakle, preporuke...

2. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

3. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

4. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

5. Ogard

Ogard Aktivan Član

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

7. aasgardium

aasgardium Eydishan

@Lady Charlotte, evo ti ovaj što pjeva budi moja voda. :laugh: Smatram da ti se isplati istražit njegov opus, ako već nisi. Gledaj pod Damir Urban, Urban & 4, Laufer. Od ostalog ne znam šta ti preporučit, previše mi je to glazenih stilova.

Posljednje uređivanje: 18. Studeni 2017.
  8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Možda još Vatra, Nipplepeople, Markiz od domaćih.

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

Dupli post.

Podijelite ovu stranicu