1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Glazbene Novosti

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Ayllwyn, 20. Studeni 2008..

1. Bibendum

Bibendum Novi Član

Valjda je čuo Last Christmas na radiju i umro od srama kad je skužio kakav užas ljudi moraju slušat cijeli advent.

2. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

3. autumn

autumn |-O

nije me bas iznenadilo jer se frajer vec godinama.polako ubijao ali da mi je zao, je :sad:

Sova i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  4. Montheus

Montheus Novi Član

A brat i ja baš neki dan pričali o tome kako je ova godina pokosila mnoge glazbenike (i umjetnike) općenito... i ko za onu stvar, ja kažem kako godina još uvijek nije gotovoa... i eto... :( Nije da sam nešto pretjerano volio opus dotičnog gospodina, ali bio je veliko ime u svijetu glazbe i mogao je poživjeti još dugo... mlade su to godine za otići... ali eto; sudbina valjda ima svoje planove..

Sova se sviđa ovo.
  5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

da ne spominjemo 64 člana zbora Aleksandrova (a.k.a zbor crvene armije) koji su poginuli u padu onog tupoljeva...

6. Sova

Sova Frau Gabrijela

7. Gogi

Gogi Aktivan Član

Don't fear the reaper.

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

za neke nisam ni znao da su umrli-npr N. cole i M. haggard-a za druge ni ne znam tko su.

9. Sova

Sova Frau Gabrijela

Na našim prostorima od javnih ličnosti umrli Jadranka Stojaković, Esma Redžepova, Velimir Bata Živojinović, Marinko Madžgalj, Mira Stupica... (nabrojah otprilike meni najpoznatije)

10. Furiosa

Furiosa Imperator

Ide i Carrie Fisher na listu :sad:

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ovaj Anton Yelchin je tako žalosno poginuo zbog greške na autu.

12. Montheus

Montheus Novi Član

hahaha, US politics...

13. mtm

mtm U hladu voćke

The XX imaju novi album i odličan je <3

marlene se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu