1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Glazbene Novosti

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Ayllwyn, 20. Studeni 2008..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

2. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Jedva čekam. Uvijek sam mrzio i jedne i druge. Kak ću ih tek mrzit kad se udruže.

Polythene Pam, Amarok i tulkas se sviđa ovo.
  3. Rin

Rin essjaydubya

4. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

I još malo

mtm se sviđa ovo.
  5. Lord

Lord Aesir Illuminati

6. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Novi Prodigyjev album ubija, iako nema ni jedan ono opći pravo hit kao što je imao Invaders Must Die i svi prethodni albumi.

Lord se sviđa ovo.
  7. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Zatvorili su mi Grooveshark. :(

Gdje ću sad slušati random streamove koji me upoznaju s novim bendovima? Spotify nije dostupan u Hrvatskoj. -.-

8. Aka

Aka Baby steps

Postoji neka šema kako možeš slušti Spotify iz Hrvatske. Morala bi pitati kolege s posla koji to rade. Ja slušam tunein i 8tracks i dosta mi je :)

9. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ma znam, preko VPN-a, ali ne da mi se to sad naštelavati. Oću brzo rješenje kakvo je bio Grooveshark. Imam 8tracks, ali to nije to jer ne mogu streamati glazbu za frendove kad igramo. GS je bio legendaran servis koji je imao čak i najopskurnije pjesme koje nigdje drugdje ne možeš naći. I sad više nema tog. :(

10. Aka

Aka Baby steps

11. MarkaN

MarkaN I'm Batman

12. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Iron Maiden najavili novi te prvi dupli studijski album The Book of Souls
    NEW IRON MAIDEN STUDIO ALBUM “THE BOOK OF SOULS”

Dobro je znati da Final Frontier ipak nije bio konačan album kako su i sami to rekli. Čak tri stvari prelaze 10 minuta što znači da njihova faza progresive još nije prošla, no baš me interesira sa čime su novim došli ovoga puta. Nijedna stvar nije kraća od 5 minuta što mi je malo zabrinjavajuće (4:59 ne računam) jer cijenio bi i neku kraću energičnu, eksplozivnu, međutim ipak ništa se još nije čulo pa uzmimo to sa rezervom.

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma bit će jedna za stare dane sigurno. Vjerojatno zadnja.

14. Lord

Lord Aesir Illuminati

15. Aka

Aka Baby steps

Inače slušam s Venom u autu taj album već dva tjedna odkad je izašao (kupili ga). Iznenađujuće je dobar. Za svakog po nešto.

MarkaN se sviđa ovo.
  16. autumn

autumn |-O

17. Strahozec

Strahozec Douchebag

eto drugi velikan u kratko vrime

18. Lord

Lord Aesir Illuminati

Strašno bogte. Koliko ih je umrlo prošle godine, bojim se što ova godina donosi. Trebamo nekakvu glazbenu eksploziju. Njihova smrt ne smije biti konačna.

19. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kad im pogledaš živote dosta su i Leny i David poživili. Kolko su popili i pošmrkali konja bi prikinulo

20. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Podijelite ovu stranicu