1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Glasine I Filmske Novosti

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Belmorn, 25. Veljača 2009..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Melisandre se sviđa ovo.
  2. Melisandre

Melisandre Strega

Stvarno je genijalan

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kad će ovo u kina

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

5. Strahozec

Strahozec Douchebag

6. Lord

Lord Aesir Illuminati

Pa šta misliš kako sam otkrio to

7. Strahozec

Strahozec Douchebag

Imaš neku seriju prema Filip Kitovim romanima
    Linko sam je na serijama

I ko nije upratio Stranger things je izašla jučer

Rachni se sviđa ovo.
  8. autumn

autumn |-O

ja seljanka nisam.ocekivala cijelu sezonu vani :lol:

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

Je li tko čitao ovo? Valja li šta?

10. aasgardium

aasgardium Eydishan

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa ima ti listaš AAA zvijezde koje su vrhunac piramide, ima masa nonejmova tamo koje iskorištavaju ovi sa vrha prema priloženom.

aasgardium se sviđa ovo.
  12. autumn

autumn |-O

cini mi se da on nije ni bio aaa zvijezda tada.
    problem je sto je tamo ocito takva matrica ponasanja prihvatljiva i uobicajena. kao sto je (bilo) prihvatljivo konobaricu primiti za dupe, nitko nije to dozivljavao kao zlostavljanje. a mnogi ni danas to ne dozivljavaju tako.
    te face misle da je svima cast da ih oni j♥♥u. pogotovo ako su to isto prosli u svom putu, to tako ide i gotovo

aasgardium se sviđa ovo.
  13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Mjenjačnica znači. Daš guzice, dobiješ oscara. :laugh:

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa da ovaj Weinstein je ekstreman, a li na svakog takvog bolesnika ima 100 njih koji zašlataju kolegicu na poslu i još 10 puta više njih sa šovinističkim vicevima. Takav obrazac ponašanja je teško istjerati treba se dignut velika frka da se osvijeste nojevi u hollywoodu i izvuču glave iz pijeska. Jer nemojmo se zavaravati da ovi normalni nisu to znali, dapače neki su zvali glumice i radili pritisak da se to ne otkrije i da se održi status quo.

Edit: ovo prebacujem u filmske novosti jer nema veze sa serijama.

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Pa ima i tih koji su znali ali su šutili. Ne znam tko je od tih bio neki dan u novinama.
    Pa j♥♥emu, znao si da je netko silovan i tek si sad progovorio jer su i ostali progovorili.

16. aasgardium

aasgardium Eydishan

Na kraju Entaurage postaje debeli eufemizam za hollywood.

17. autumn

autumn |-O

ja nazalost mislim da weinstein nije nikakav ekstrem nego uobicajeni obrazac ponasanja glavesina u toj (i mnogim drugim) bransama.
    imas moc, moc kvari ljude. evo to sad u briselu s internima, ista stvar. ljudi koji imaju moc nad drugim ljudima redovno biraju tu moc i zloupotreblajvati.

aasgardium se sviđa ovo.
  18. autumn

autumn |-O

i nije to samo seksualno zlostavljanje da se razumijemo, isti je korijen problema kad te sef posalje da mu odvezes auto na servis npr. netko te moze poslati na servis, netko da se naguzis

aasgardium se sviđa ovo.
  19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da Weinstein nije extrem to bi se odavno raspalo, mislim da je svaki treći producent ili glumac takav ne bi to funkcioniralo. To funkcionira ako takvi moćnici imaju hrpetinu onih koji jednostavno enablaju tako da zataškavaju svjedoke i žrtve. Što naravno ne umanjuje problem jer npr. lik koji je doveo glumicu u njegovu sobu možda nije nikoga zlostavljao u životu ali je omogućio zlostavljaču djelovanje. Isto kao i onaj njen "prijatelj" koji je šutio kad ga je prijavila.

20. autumn

autumn |-O

weinstein je vjerojatno ekstrem po broju i izravnosti, na zavaravam se time da ostali nisu trazili isto sto i on samo vjerojatno manje bahato i nasilno, fino i u rukavicama. pa su dobili manje ali su dobili "dragovoljno"

Podijelite ovu stranicu