1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Gaming Mjuza

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Artonys, 28. Svibanj 2013..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

U da kako mogah zaboravit Mass Effect, bolesno dobar soundtrack!

Rin se sviđa ovo.
  2. http://www.youtube.com/watch?v=Ix4OCHntjt8
    http://www.youtube.com/watch?v=5vqN9zNAxr4

Prođite i druge teme, vi koji ih se želite sjetiti (%

3. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

5. Artonys

Artonys Wolves Die Young

6. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Nitko nije okrznuo Škorinu "otvor ženo kapiju" pri čemu je sasvim očito da misli na baldurovu kapiju. U pjesmi poručuje ženi da pripremi rakiju i pokrene igru jer on i njegovi pajdaši dolaze gejmat do ranih jutarnjih sati. Fun fact: u originalu se pjesma stvarno zvala "otvor ženo baldurovu kapiju", ali su izdavači odlučili promijenit naziv tako da ju prilagode masama i kroz veće tržište osiguraju veći profit.

7. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Između filmova i Warcrafta 3; prilično pošten angažman iako mimo mog stilskog ukusa.

Zadnje kaj mi se zgodnim učinilo je Bastion.

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Preferiram sam soundtrack igre :D

9. Aka

Aka Baby steps

Iznenađujuće kako mi se u sat vremena popela u top 3 game OST-a.

3. TES OST in general

2. Final Fantasy OST (I-X)

1. I iznenađujuće, Talos Principle

MarkaN se sviđa ovo.
  10. Artonys

Artonys Wolves Die Young

11. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Moji AllTime favoriti (uz navedeni Skyrim OST):

Možda je prvi KOTOR najbolja Old Republic igra, ali TOR definitivno uzima nagradu za najbolji soundtrack. Toliko je dobar da u nekim dionicama stoji rame uz rame Williamsovim iz filmova.

Genijalna igra i genijalni sound - za naježit se.

Što reć, sve se zna.

Meni prva Elder Scrolls igra i magija koja nikada nije otišla. Kad god čujem te zvukove i vratim se igri uvijek imam onaj dobri stari osjećaj kao da igram po prvi put uvijek iznova, očaran settingom i mogućnostima.

Jest očito ali jbg kad je prokleto dobar soundtrack.

Nemrem nać puni soundtrack, uglavnom ima svega, Pantere, Billy Idola, Monster Magneta, Ozzya...

Najjači u dječjoj/otkačenoj kategoriji.

Jedan od najboljih mikseva u igrama ikad. Imaš zaj♥♥ancije, imaš adrenalinske rokaone, imaš atmosfere da se naježiš, imaš i one ugodne da ti je baš užitak šetati po pijesku i razgledavati drevni Egipat. Sve je tu i naše je!
    46:39

Sve gore navedeno uz natuknicu da je rock/metal dio ovdje bolji jer sadrži legendarnu Enlightening The World od Undercodea na finalnoj boss borbi.
    46:47
    56:13

I dalje nakon svih ovih godina najbolja simfonija za destrukciju. Napucavanje nikada nije bilo bolje.

Iznenađujuće atmosferičan sound za jednu pucačinu. Ako želim nešto što zvuči futuristički, tehnološki i industrijski, ne gledam dalje od originalnog UT-a.

Da, bolji je i od jedinice i dvojke i trojke i Reacha/ODST-a. A sada i petice.

I dalje najbolji sound sa najboljom atmosferom u serijalu.

Imaju vrhunskih stvari i Heart i Legacy, ali ako bi baš morao birati, i dalje je sveukupno najbolji Wings soundtrack.

Posljednje uređivanje: 18. Siječanj 2016.
  12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

meni je najdraže igrati tropico Iv ili V s tropico I soundrtrackom u pozadini
    'cafe, cafe, cafe, da me mas cafe!'

13. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Podijelite ovu stranicu