1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Gaming Mjuza

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Artonys, 28. Svibanj 2013..

1. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Rin se sviđa ovo.
  2. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Khm. In-game glazbu.

3. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ok, ali ona s vremenom dosadi. I ja u početku ingame glazbu, ali se je zasitim dosta brzo, pa si stavim nešt ovak.

4. quickr

quickr Novi Član

pa zavisi da li gameam nešto što zahtjeva ingame muziku/zvuk/dijaloge ili neku casual igru pa onda mogu slušati nešto "iz vana"

također imam playlistu na jubito koja je pomno složena i birana :up:

5. Rin

Rin essjaydubya

6. mtm

mtm U hladu voćke

7. Decadent Sympozium

Nikad ne dosadi. Osim ako je loša. Ali ne igram igre s lošom glazbom. Ili, obratno, loše igre nemaju dobru glazbu.

8. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Dosadi ako je slušaš stotine sati.

9. Decadent Sympozium

Svetogrđe jedno obično.

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

11. Decadent Sympozium

Povraća mi se čim pročitam Skrillex pa ono, ne. :D

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Nemoj bit ograničena babetina, neg poslušaj pjesmu dok pališ plantaže marihuane bacačem plamena njubaro.

13. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Da, to mi je bio najbolji dio čitave igre. :D

14. Aka

Aka Baby steps

Ovisi o igri. Ako je neka akcija, onda obavezno neku ubijačinu metalcore rejdž glazbu.
    Ako je neka neutralna igra (puzzle, strategija), onda što god mi se sluša u to vrijeme.

Slažem se, nakon nekog vremena neke muzike iz igre mogu dosaditi. Ali skyrim. E skyrim i sve TES igre imaju nezamjenjiv i savršen soundtrack :love:

15. štokrlin

štokrlin Novi Član

E tu si upravu prijatelju, obožavam skyrim, darksiders II, Kingdoms of amalur reckoning i ostalu ekipu jer sam si skinuo albume iz njih i slušam "izabarane" pjesme svaki dan dok idem na posao i s posla eto tako za opuštanje u jutarnjoj gužvi :up:

16. Za stolom si puštamo što nam se hoće, obično nešto što odgovara atmosferi. Iako nisam još sreo GMa kojem se da biti i DJ pa od scene do scene mijenjati podlogu.
    A na kompu, šta rekoše... muziku iz igre. Mada, kod RTSova sam redovito gasio glazbu i sve što mi smeta koncentraciji, a TBSove ću igrati s čim mi se prohtije, jednom kad se glazba potroši. Iznimka su HOMM3, njihova se glazba ne troši ni nakon 16 godina :heart:

17. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Shvatila sam da mi odgovara Gorillaz uz AOE

18. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Dok moje neustrašive crvene trupe gaze NATO gamad najviše mi odgovara nekakva klasika.
    O - R - G - A - Z - A - M!!!

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ideja o mijenjanju glazbe iz igara sa glazbom koju inače slušam mi je došla tijekom igranja Pokemona na gameboy emulatoru. 8 bitni zvukovi su me ubijali u pojam pa sam ih zgasio i pustio si Slayera dok bih nemilosrdno i dugotrajno trenirao svoje pokemone tjeravši ih do samih limita.

Slijedeći potez je bio mijenjanje glazbe u Oblivionu kojeg sam prešao već jedno 20 puta pa mi je glazba jednostavno s vremenom dosadila. Snimio sam jedan mod koji mi malo dodaje nekakve različite vrste goblina i mana i healing potion su pojednostavljeni na Diablo2 varijante, tj. cijeli mod je bio pomalo d2 (mislim da se zove warcry ili tako nešto). Taj sam tren stavio hrpu metala da mi svira u raznim okolnostima i to Guardiane i slične fantasy bendove, a u špiljama me pratila mračna i jeziva glazba Karla Sandersa. Obavezno to probajte.

A što se tiče same glazbe u igrama iskreno sviđa mi se u Elder Scrolls serijalu, Diablu 2, Diablo, Modern Warfare 2 i Heroesima tri.

20. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ja trenutačno slušam neku dubstep kompilaciju dok igram GW2. To je dok PvP-am. Dok RP-am i levelam, onda si puštam Deus Ex: HR OST i Mass Effect 2 OST.

Podijelite ovu stranicu