1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Gaming Lot...puno Tcg,ccg I Cmg

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od VincerePanonius, 6. Lipanj 2017..

1. VincerePanonius

VincerePanonius Novi Član

Dakle zbog preseljenja i renoviranja novog stana, te zato što nemam više mjesta i volje za ovu kutiju punu stvari prodajem po nekoj razumnoj cijeni ( sve se da dogovoriti ) i isključivo u kompletu slijedeće :

Mage knight lot
    LOTR TCG lot
    Star Trek lot
    Football Champions lot
    MTG lot
    Nekoliko raznih TCG-ova i Guild wars 1 sa svim ekspanzijama i Guild Wars 2 ...

Dakle sve navedeno se prodaje u kompletu, nema iznimaka, sve se navedeno može osobno pogledati u Osijeku ili okolici, a prema dogovoru moguće i u ZG...

Slike i više info na TCG,CCG,CMG kolekcija

2. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

11 000 kuna. :tired: Mislim da nemamo o čemu razgovarati.

3. VincerePanonius

Cijena je stavljena zato što mi se ne odgovara na nebulozne ponude... nije fiksno i spreman sam saslušati svaku imalo razumniju ponudu ;)

4. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Ja bih kupio Star Trek. Zanima me u kakvom su stanju? Ima li mehaničkih oštećenja? Nema šanse da bih ikad kupio kartu po kojoj je netko prolio kavu, ili kečap.

5. VincerePanonius

Kao što sam napisao ...ne prodaje se pojedinačno...samo komplet dolazi u obzir

6. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Nisam ni mislio kartu po kartu, nego Star Trek. Moram priznati da mi to što si izbjegao odgovorit na cijelo pitanje baca sjenu sumnje na cijeli oglas. Tko zna u kakvom su karte stanju i tko ih je sve dirao.

7. VincerePanonius

Iskreno nisam siguran da li trolaš ili jednostavno ne shvaćaš što znači prodaje se u kompletu ... dakle svi lotovi zajedno...ne prodajem ništa odvojeno, a karte su u poprilično dobrom stanju, dapače većina ih je mint ili near mint ...

8. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Trol trola samo.

9. VincerePanonius

Update: budući da očito ljude odbija cijena postavljena na njuškalo ( a morao sam je staviti jer je bilo poziva i poziva tipa "jel to ide za 100kn, mali voli neke figurice pa da se igra ..." )

Cijena cijelog lota je 5000kn...moguće osobno preuzimanje OS ili ZG ;)

Podijelite ovu stranicu