1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Game of Thrones

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 20. Siječanj 2007..

1. autumn

autumn |-O

ma jedino se i moze odvojeno, ali ja nemam volje za seriju.

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

za čudo i remekdjelo moderne televizije nemaš volje

ova sezona je teži proser jer martin je sve osim predvidljiv.
    aj možda ni on više ne može baš toliko iznenađivat svaki put s obzirom na puste teorije koje su nastale zadnjih godina

al ono udaranje theona u jaja :facepalm:

3. autumn

autumn |-O

a nemam jbg, djelujem mi ko raskosna turska sapunica sa zmajevima. ali ak martin odapne bum pogledala

4. Montheus

Montheus Novi Član

Problem je u tome što su si kreatori serije odmah na početku postavili vrlo visoke kriterije za koje su mislili da će ih moći preskočiti u budućnosti. Publika od svake serije traži napredak, nešto bolje jače više (u maniri olimpijade, kao da je svaka nova sezona natjecanje protiv same sebe) ali kad si postaviš letvicu tako visoko, mjesta za napredak baš i nema previše. Možda malo, ali ne previše. I onda dolati do nezadovoljstva publike. Isto se dogodilo sa Lostom i mnogim drugim serijama. A što se tiče gospodina Martina, mislim da je otkrio da para vrta gdje burgija neće i da je osjetio kako ima više love u seriji nego u knjigama. Vjerujem da ih čak ima i završene, samo što ne želi objavljivati jer će prvo pokupiti pare od serije (postoje oni koji gledaju seriju jer im se sviđa, postoje oni koji gledaju da vide razlike između knjige i serije, postoje oni koji gledaju jer nemaju pametnijeg posla i jer svi gledaju pa idu i oni) a onda od knjiga koje će sigurno biti najprodavanije knjige godine ili možda desetljeća jer će ljubitelji knjiga konačno doći na svoje i kupovat će ih da vide razliku između knjige i serije, s velikim očekivanjima nekakvih radikalnih promjena. Na bolje, dakako, po njihovom guštu. I onda će se opet naći skeptici, cjepidlake , kritičari i ajmo jovo nanovo... ugl, vjerujem da Martin zna što radi i što je najbolje (za njega).

5. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

Johnny English 3

6. KosA

KosA Nije mi ništa

Ja sam bio šokiran i frapiran cijelim putem, molim lijepo.

7. Strahozec

Strahozec Douchebag

j♥♥eš magiju u zidu
    Malo blu flejma i etoga na

8. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Dobro, to ne možeš zamjeriti...

Nije da je zid dizajniran protiv zmajeva.

Edit: Generalno je i epizoda i sezona smeće. Totalno je klasičan TV sa zmajevima

9. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Milijunima ljudi je serija dovoljno dobra da joj daju prosječnu ocjenu 9.5 od 10, ali eydiškim hipsterima je smeće. Sad ju moram cijelu pogledat. Dao bih stavit ruku u vatru da je u najgorem slučaju ok.

10. KosA

KosA Nije mi ništa

11. Lord

Lord Aesir Illuminati

To je jedan interesantan eydiški uzorak - svi hvale film/seriju na sve strane kako je dobra, eto ti eydišana njima ništa ne valja i još će ti napisat zašto kakva blasfemija!

12. TriggerHappy

TriggerHappy Nisam nova.

Pa kom ta serija valja? Nije to samo ovdje slučaj.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Nikome ne valja, a svi gledaju. :laugh:

14. Furiosa

Furiosa Imperator

Ponekad gledaš nešto samo iz navike :laugh: Potrošiš xy godina na seriju, ovaj nikako da izda knjige, a želiš znat kaj će se dogodit...
    Ja još nisam pogledala, pročitala sam samo spojlere i nemam baš neke volje, pogotovo kad znam da ću se načekat do zadnje sezone.

Sova se sviđa ovo.
  15. Strahozec

Strahozec Douchebag

16. Montheus

Montheus Novi Član

Danas mi je na pamet palo jedno pitanje. Budući da je ovdje netko spomenuo moguću smrt GRRM-a prije nego što završi serijal, zanima me koga bi voljeli da završi ASOIAF u slučaju da GRRM ode...

17. Strahozec

Strahozec Douchebag

Martin reko da u tom slučaju niko nee bu pisa nastavak

18. Montheus

Montheus Novi Član

Ma pusti martina. Zanimaju me vaše mišljenje, vaše želje... recimo, ja bih glasao za Abercrombiea ili Robin Hobb. Joe je dovoljno okrutan i jednako toliko humorističan, a Hobbica zbog ženskih likova, jer ženski likovi sve više dolaze u prvi plan, pa mislim da bi ona mogla dobro opisati situaciju iz njihove perspektive...

19. aasgardium

aasgardium Eydishan

20. Strahozec

Strahozec Douchebag

Sanderson

Podijelite ovu stranicu