1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Filmoteka

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ivanhoe, 22. Listopad 2006..

1. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

da da...

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

3. Montheus

Montheus Novi Član

Jel netko gledao ovo? Spring (2014) - IMDb Mene se film dojmio, baš me zanima još nečije mišljenje...

4. aasgardium

aasgardium Eydishan

Sinoć pogledao Justice League. Sam film/radnja mi nisu tako loši. Barem sam vidio neke nove likove. Ali CGI mi je gori nego u WonderWoman.
    Supermanovo lice je CGI-ano jer je Cavill navodno imao brkove za drugi film koje nije smio obrijat.

5. Strahozec

Strahozec Douchebag

Pogledao am Baby drivera
    Isuse bože koliko naporan film a razvikan

6. aasgardium

aasgardium Eydishan

Šta kažete na novi Star Wars? Je li tko gledao?

7. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Ka ta stro fa

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja volem. ima par rupa ali mi ne smetaju

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

E, tako i ja. Smeta mi zapravo jedna scena.

10. Montheus

Montheus Novi Član

Nisam gledao, ali ni čuo neka pozitivna mišljenja...

11. autumn

autumn |-O

jel netko uspio vec Bright pogledati?

12. Strahozec

Strahozec Douchebag

Rasista Smitha ne gledam

13. Gogi

Gogi Aktivan Član

Gledao sam Posljednjeg Jedia prošli vikend. Meni je bio svim uredu. Grešaka ima, kao i svaki film, na dupe pao nisam, sve u svemu uredu za 30 kn.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  14. Dellamore

Dellamore Novi Član

Star Wars - The Last Jedi!

Trailer:

Redatelj: Rian Johnson
    Scenarist: Rian Johnson
    Žanr: SF
    Trajanje: 2h 32 min
    Glume: Mark Hamill, Carrie Fischer, Daisy Ridley, Adam Driver

Priča:
    VIII dio sage u kojoj Rey novopečeni Jedi wannabe je na obuci kod Luke Skywalkera, dok se snage "prvog reda" na čelu sa misterioznim Snoke-om obračunavaju sa pobunom.

Mišljenje:
    Nakon 2 godine čekanja dobili smo i nastavak ovog sada vjerovatno najkultnijeg filma današnjice. Nakon pomalo razočaravajućeg sedmog dijela, bio sam pomalo skeptičan što će se događati sa ovim, naravno to je više bilo usmjereno što će se opet događati i koliko će biti misterija. Ali nakon uvodne scene zaboravio sam na sve te gluposti i jednostavno se prepustio filmu. Jedan od problema ove trilogije je što se mijenja redatelj, scenarist i tako dobivamo čuspajz priču koja ima svoju bazu, ali nekako izgubi na integriritetu. Kada sam vidio tko je redatelj i scenarist sjetio sam se onog debilnog "Loopera". Disney je napravio ono što radi najbolje, a to je ogroman marketing i sam čekam da u kauflandu vidim male porgove.
    Film je super, i mislim da bi se svima trebao sviditi. Ne samo Star Wars fanovima, već svima. Makar su upravo ti "Star wars fanovi" najgori, i najveći kritičari koji traže neku manu u filmu na svakom koraku i jednostavno ne mogu prihvatiti promjenu tona nove trilogije a i to kopiranje ne ide na ruku (pa ni meni). U svakom slučaju imamo malo više od 2 i pol sata zabave i mislim da je to sve što nam treba. Odlične borbe u svemiru, određenu dozu humora koja ponekad malo prelazi granicu, i prije svega dosta twistova koji te nekako drže u nekoj neizvjesnosti, mislim naravno, "dobro" će pobijediti nad "zlom", ali ne očekujem baš sve da prođe u najboljem redu. Film nije nabolji ikad, niti graniči sa savršenstvom, ali režija je super, glumci su super, glazba je super i ima sve da provedete ugodnu i zabavnu večer.

Priča: 8.2/10
    Scenarij: 8.2./10
    Režija: 9.4/10

Ukupan dojam: 8.7

aasgardium i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

16. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Meni se isto jako svidio. Malo je drukčiji ton bio nego u Force Awakens, no na kraju je ipak bio Star Wars. Sviđa mi se što su pokušali nešto drukčije u ovom. Sad čekamo film o Solu.

17. Gogi

Gogi Aktivan Član

Rekao bih ipak da je smjer u potpunosti drugačiji u odnosu na Force Awakens, što je očito u prvoj sceni s Lukeom. više je ovo film koji je htio rastaviti i demistificirati franšizu nego je dodatno komplicirati kao Abrams s prethodnom filmom.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  18. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

štoi je pravo čudo za disneya

19. Strahozec

Strahozec Douchebag

Pogledo
    Meni bezvezan. Osim što je Fantasy radnja već 100 puta viđena. Niš posebno

20. Strahozec

Strahozec Douchebag

Sinoć čmrlj, bolja polovica i ja pogledali Kad jaganjci utihnu
    Sad se spremamo za Hannibala