1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Fantasy Slikari

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Nea, 13. Studeni 2006..

1. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

baš je sladak portfolio

huz d man :great:

2. Mshai

Mshai Aktivan Član

E vidis vidis... zna li itko gdje se u ZGu moze kupiti knjige od Briana Frouda?
    Vec stvarno dugo pokusavam doci do njegovih knjiga...

- povlacim pitanje. Sad sam nasao nacin. Knjiga je moja za 4-6 tjedana. :evil2:

3. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Olivia De Berardinis

4. Veles

Veles ljuta zvijer

Wow, fakat dobro. :tired:

5. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

6. Elvenstar

Elvenstar missing

:roll: fantastičan je. Vidim da su dvije njegove slike već bile avatari na Eydisu :laugh: . Ja sam si jednu odmah stavila na desktop :roll: .

7. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

da mi se samo dokopat tog stripa sto crta. genijalan je covjek :laugh: :roll: :roll:

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

9. nebezial

nebezial Novi Član

brate ne moras dati dusu... moras se samo potruditi, vjezbati i proucavati struku... jer je i likovna umjetnost pocela kao zanat, a onda se pretvorila u "umjetnost".... tako da svatko sa malo mozga i truda to moze savladati...

ma tooooo caree, ajde da ima pametnih ljudi kojima je jasno da je crtanje kao i sve drugo samo vještina koja se može istrenirati :tired:

10. Sammael

Sammael Knjižničar

Ja nemogu vjerovati da je tek nakon cetiri stranice neko naveo Frazettu i to sa "jel neko cuo za..."
    Govorimo o najpoznatijem i najskupljem fantasy autoru svih vremena, covjeku cije skice odlaze za stotine tisuca dolara, medju cijim fanovima su i George Lucas (Leia-in metalni bikini je radjen po njegovim slikama, HVALA), Steven Spielberg i Clint Eastwood.
    GRRR.

usput moram reci da je Stjepan Šejic sjajan. pogotovo sam odusevljen njegovim inhumanima.

11. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Ja nemogu vjerovati da je tek nakon cetiri stranice neko naveo Frazettu i to sa "jel neko cuo za..."
    Govorimo o najpoznatijem i najskupljem fantasy autoru svih vremena, covjeku cije skice odlaze za stotine tisuca dolara, medju cijim fanovima su i George Lucas (Leia-in metalni bikini je radjen po njegovim slikama, HVALA), Steven Spielberg i Clint Eastwood.
    GRRR.
    KLANJAM SE TVOJEM ZNANJU, RECI JOS OH MASTER :cry: :dry: :ave: :ave: :ave:
    on a side note, riga mi se od tvojeg izdrkavanja.

12. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

samo mi nemojte izbrisat post :cry:

14. Sammael

Sammael Knjižničar

Inace sto se Frazette tice zanimljiva cinjenica je da nakon sto je imao prilicno gadan mozani udar koji mu je ostavio desnu ruku paraliziranom naucio se slikati drugom rukom, makar je presao na sladje i jednostavnije teme.

Ovih dana uglavnom slika za svoje unuke.

KLANJAM SE TVOJEM ZNANJU, RECI JOS OH MASTER :unsure: :love: :blee: :lol: :sad:
    on a side note, riga mi se od tvojeg izdrkavanja.

15. Dooku

Dooku Aktivan Član

tražim po netu ilustratora "war", nemrem naći. sjećam se da su njegove slike bile u knjigama za DnD, pa ak zna tko... :think:

16. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Imas kakvu njegovu sliku za staviti tu? Mozda netko prepozna, a ovako DnD knjiga ima mali milijun, i to za svaku ediciju :))

17. kalthir

kalthir woof woof

http://www.waynereynolds.com/

mislim da sam upravo svršio po sebi koliko sam dobar.
    edit:ili vi ljudi niste sposobni napisati "d&d illustrators", kliknut na prvi link, i odabrat onaj url u kojem je /war/, uzet to ime i upisat wayne reynolds u google i opet odabrat prvi link. nešto od toga.
    edit2:ovo ne ide samu jer on nema razloga raditi takvo nešto.

18. Dooku

Dooku Aktivan Član

to je taj! hvala
    btw. nakon podužeg vremena tražeći pod "fantasy artists" nije mi se više dalo kopati, a iskreno - nit mi je palo na pamet upisati d&d s obzirom da mi se već opako spava. laku noć :think:

19. Nea

Nea curica

Pošto mi je autor ove predivne slike dao dopuštenje da je iskoristim za avatar (ali bi je morala ili rezati illi smanjiti i time je nepovratno upropasti) zadržavam to dopuštenje da je objavim ovdje s molitvom na usnama da me ne pošalje u rodno mjesto :cheers:

Dakle:

Ive Svorcina iliti nas Sammy :love:

:love: :love: :love:

20. Ferengi

Ferengi Novi Član

Podijelite ovu stranicu