1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Fantasy NPC Cards

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Domigorgon, 27. Srpanj 2015..

1. Domigorgon

Domigorgon Novi Član

Pozdrav!

Nisam ovdje novi, ali nisam ni aktivan - davno sam prekinuo s forumima (AKA langolijerima).
    Ipak, radim nešto što bi ovdje moglo nekoga zanimati - crtam fantasy likove.

Dosad sam izradio poveću seriju ilustriranih kartica arhetipskih likova koji bi Game Masteru (Dungeon Masteru) pomogle dočarati likove u kampanji, bilo isprintane ili prikazane na monitoru/tabletu/mobitelu.

Sve slike su dostupne na ovoj Facebook stranici.

Nisam ovdje samo radi promocije; također sam otvoren prema prijedlozima, ako imate osjećaj da sam neke arhetipove preskočio. Vodite li kampanju u kojoj imate zanimljivog NPC-a (ili čak PC-a) koji ne odgovara nijednom od 140 likova koje sam dosad nacrtao? Recite mi (ovdje, na Facebooku, u mail, bilo gdje) i ako mi se ideja svidi - nacrtat ću lika i uklopiti ga u već postojeću seriju!

Update: sve je likove moguće odjednom skinuti na mojoj DeviantArt stranici klikom na ovaj link i zatim na DOWNLOAD gumb s desne strane.

Posljednje uređivanje: 28. Srpanj 2015.

Podijelite ovu stranicu