1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Eristika Par Excellance

Rasprava u 'Ludara' pokrenuta od Lord, 1. Rujan 2016..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Tako što svo svoje slobodno vrijeme ulaže u igranje igara, za razliku od tebe koji zbiljski manifestiraš svoje snage u raznim oblicima.

Neki bi čak rekli da si bolji disipator energije i samim time korisniji svemiru koji cijeni takvo nešto.

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ako uzmemo u obzir da je netko disipator energije i pomnožimo to sa beskonačnošću svemira i astronomsko malom bitnošću čovjeka te dodamo tome smisao postojanja, iz toga možemo zaključiti da se sve svodi na nepobitnu činjenicu kako ja samo trolam bezveze. :-D

Lord se sviđa ovo.
  3. Faint Smile

Faint Smile ilija64

s obzirom da je sve jedno i jedno je sve, onda čovjek nije toliko nebitan nego je sve na svijetu ili ti ga svijet sam.

Posljednje uređivanje: 1. Rujan 2016.
  4. Bibendum

Bibendum Novi Član

s obzirom da se još u antici zaključilo da nema smisla pozivat se na razum, ja zaključujem da ste svi tu popoizdili

5. Lord

Lord Aesir Illuminati

@Bibendum je li to upravo bilo razumno zaključivanje? Pretpostavljam da jest jer stoji da smo svi popizdili i samim time potvrđuješ da ima smisla pozivat se na razum. :laugh:

6. Bibendum

Bibendum Novi Član

to bi značilo da potvrđuješ da sam za to sposoban, što dobro dođe mom posrnulom egu

Lord se sviđa ovo.
  7. Faint Smile

Faint Smile ilija64

definiraj "popizdili". naše popiŽĐivanje je samo tvoja subjektivna misao. normalno i popiŽĐeno ne postoji.

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Riječ Popižđeno je po svojoj definiciji sasvim drugačija od riječi Normalno, zato se tu moramo osvrnuti i osloniti na lingvistiku i jezikoslovlje te isto tako pokušati bolje i dublje razumjeti značenje obje riječi, a samim time se moramo usredotočiti i na samo nastajanje jezika kao takvog te time poučeni možemo izvući konstantu koja se proteže od samog početka i prve riječi ovog posta, ta konstanta je da ja opet serem bezveze. :lol:

Sorry, neću više.

Lord se sviđa ovo.
  9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ovo ima potencijala za apsurdne eristike koje se zbilja mogu ni iz čega izvući i racionalizirati kao nešto zbiljski.

Neka ovaj topic bude mjesto za apsurdne rasprave.

aasgardium se sviđa ovo.
  11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Jeo sam, sad mi je dobro. :laugh:
    Jedino ako Dorca inzistira da analizirm riječ repa. :laugh:

12. Bibendum

Bibendum Novi Član

ostao mu kiseli okus u ustima

13. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

kisele repe?

14. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Dajte meni malo toga sto duvate?

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Treniramo za sabor. :laugh:

16. Lord

Lord Aesir Illuminati

Uvaženi kolega Aass, nemojte nasjedati na ovakve blatantne provokacije.

17. Ogard

Ogard Aktivan Član

Riječ trenirati je izvedenica iz starogrčke riječi trenerka/trenirka što znači konstepacija ili neredovit rad crijeva.
    Početkom prošlog stoljeća liječnici sa sveučilišta u Dortmundu otkrili su usku povezanost, fizičke aktivnosti kako one pasivne tako i aktivne na ublažavanje simptoma gore spomenutog tjelesnog stanja, koje se često nakon dužeg razdoblja manifestira i mentalnom konstepacijom pogotovo ljudi u saboru a sve zbog neredovite fizičke aktivnosti. Redovitim treninzima dovodimo tijelo u stanje blaženstva.

Lord i aasgardium se ovo sviđa.
  18. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Aha, vježbate međusobno sfinktere.
    Ok. Carry on.:w00t2:

19. aasgardium

aasgardium Eydishan

Tako znači?

20. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Došao sam na temu jer je netko spomenuo sfinktere.

Podijelite ovu stranicu