1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Emigracija Iliti Amo Ča.

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 27. Kolovoz 2013..

1. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Zašto bi selili kad možete podignut kredit i pustit da vam država prvih pet godina otplaćuje pola rate.

Lord se sviđa ovo.
  2. Furiosa

Furiosa Imperator

I tako, ponudilo mi posao vani...
    Švedska je u pitanju.
    Nekako sam si isplanirala cijeli život ovdje i što ću i kako i sad me ovo iznenadilo. Ekipa mi kaže da sam luda ako ne prihvatim :laugh: A ja ne znam vidim li se stvarno tamo ili samo bezveze tražim isprike.

3. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Furiosa sinko, ne razmišljaj previše. U Hrvatsku se uvijek možeš vratit.

Ogard se sviđa ovo.
  4. autumn

autumn |-O

tocno.
    a propustene prilike najvise peku u retrospektivi

Ogard se sviđa ovo.
  5. Furiosa

Furiosa Imperator

Čekam sad rezultate jednog natječaja na koji sam se javila i prilika je stvarno ko iz mojih mojih snova i ako me prime, neću ni razmišljati o ikakvoj emigraciji (u Zagrebu je firma)

Ali uvijek postoji opcija da me ne prime...
    Ne znam, nekako mi Švedska nikad nije bila nešto privlačna, a i posao nije točno ono što sam željela i zbog čega bi selila na drugi kraj kontinenta. A i dečko i dvije mačke idu sa mnom u paketu što isto otežava selidbu (+ ovdje imamo stan)
    S druge strane, bolje i to nego sjediti nezaposlen u Hrvatskoj, stekla bi nekog iskustva u branši koje bi mi pomoglo dobiti posao iz snova i plaća bi bila neusporediva s hrvatskom.
    Morat ću dobro razmislit što su mi prioriteti i koliko zapravo imamo perspektive tu, a koliko vani.

Tek sam počela tražit posao pa me ovo zateklo jer sam bila spremna na mjesece bezuspješnog slanja molbi pa onda kad mi dopizdi stanje u Hrvatskoj razmišljati o odlasku :lol:

6. Ogard

Ogard Aktivan Član

sjeti se uvijek da svijet jedno selo

7. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

nažalost se s planete ne može emigrirati.

8. Ogard

Ogard Aktivan Član

još malo, još malo

9. KosA

KosA Nije mi ništa

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Brat mi se jučer vratio iz švecke na go

Veli odlična i uređena država
    Liberalni san. Država kontrolira sve aspekte života nako ufino. Veliki brat vlada

Podijelite ovu stranicu