1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Emigracija Iliti Amo Ča.

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 27. Kolovoz 2013..

1. Furiosa

Furiosa Imperator

I tako... Izgleda da ipak selimo kroz koji mjesec u moj rodni grad, ponudilo mu specijalizaciju tamo u bolnici. E da mi je netko rekao da ću se na kraju tamo vratiti :lol:
    Ja sam s druge strane dobila stipendiju za edukaciju za web dev-a tako da još koji mjesec učenja i usavršavanja pa će valjda bit neki posao, barem freelance preko neta, tako da bi nam trebalo skroz dobro bit na kraju. Inozemstvo ostaje samo za putovanja.

dorca vorbarra i aasgardium se ovo sviđa.
  2. Ogard

Ogard Aktivan Član

neka, sad barem troje djece naštancat i van na sanjkanje

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

e, da, sad moš dobit specku na izbor gdje hoćeš, mi smo jedva našli dva kandidata za dva mjesta (jednu iz osijeka) a dvije godine ranije imali tri na jedno

4. Furiosa

Furiosa Imperator

Teško :lol:
    Ma grozna je situacija tu kod mene, za staž im se nitko nije prijavio (ovaj moj je došao tamo samo na 8 tjedana jer u Zg-u više nije bilo mjesta na tim odjelima koji su mu ostali), a na natječaj za specijalizaciju im se javi po 1 osoba. Ako i toliko...
    Žicali su ga i čak na ginekologiji da im dođe :lol: Al ponudili su mu sad na anesteziologiji, a to je baš htio.

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

uh, za to moraš biti baš zagrižen. ja sam bio tri mjeseca na anesteziji pa pobjegao glavom bez obzira

6. autumn

autumn |-O

zakaj?
    btw, vidla sam dobrih i dragih doktora ponesto, ali nitko mi nije ostao u sjecanju kao anesteziologica na porodu :love:
    tak drago, njezno i empaticno stvorenje, divno

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

previše frke i panike, previše tehnike. tlakovi, frekvencije, koncentracije...reanimacije...nije mi se dalo, ja sam mirniji tip.

8. autumn

autumn |-O

ja da sam doktor, bila bih nekakav ortoped ili nesto takvo. nesto di ti ljudi bas ne umiru :D
    fizijatar! :D

9. Ogard

Ogard Aktivan Član

ma nemrem taknut nepoznate ljude, teško bi mogao biti bilo kakav doktor, najprije veterinar

10. autumn

autumn |-O

ja mogu sve dirati, dok ne smrde :lol:

ne bih mogla eutanazirati zivotinju :(

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kakve sam sve ljude morao dirat, ništa mi nije problem.

12. autumn

autumn |-O

this merits some explanations

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Da je bar neka priča, ali nije. Bauštela, neuredni ljudi koji smrde i ne peru se.

14. autumn

autumn |-O

pa sto diras baustelce :omg:

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

:lol:

A jbg, nije da sam htio. :laugh:

16. autumn

autumn |-O

oni su tebe dirali? :omg:

17. aasgardium

aasgardium Eydishan

:lol:
    Sad me već trolaš. :laugh:

18. autumn

autumn |-O

19. aasgardium

aasgardium Eydishan

Pa kud baš mene nađe. :laugh:

20. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

mikrobiolog!
    da mi sad ponude prekvalifikaciju, mam bih pristal
    mislim da bi sustav trebalo urediti tako da svi doktori nakon 45-e dobiju priliku promijeniti specijalizaciju u neku nekliničku

Podijelite ovu stranicu