1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Elvish Language

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Aerendyl, 7. Veljača 2009..

1. Aerendyl

Aerendyl Novi Član

Dali vas je ikada zanimalo to i dali ste se bavili time? Znate li reći koju riječ? Ako imate nekakva pravila podjelite tu jel planiram nauciti koju rijec :D

2. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ja samo znam par rijeći iz LOTR-a na vilenjačkom.. npr znam da Ang Band znaći željezni obruć..

Progoogleaj to, sigurno ima na netu negdje.. Ako ništa drugo ima fraze i izrazi..

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Što će mi jezik kojeg nitko ne govori? Što će mi jezik koji nemam apsolutno nikakvu uporabu u stvarnom životu?

ili ti ga, nema šanse da bih se igrao time

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

pa fora je onak ko trekkiji za lotr svi pričaju na vilenjačkom i obučeni u elfove xD

5. Valhalan

Valhalan Triumphator

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

pa fora je onak ko trekkiji za lotr svi pričaju na vilenjačkom i obučeni u elfove xD
    ok, a kaj s nema koje LARP ne zanima? koja je nama korist od toga?

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Ista stvar je i sa trekijima koji uče klingonski, to vrijeme su mogli utrošiti u nešto od čega će u životu imati koristi. Što mogu s tim jezikom? napisati ga u životopis prilikom traženja posla?

8. Valhalan

Valhalan Triumphator

Nekima je baza to znat jer im je čisto napeto...

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

ok, a kaj s nema koje LARP ne zanima? koja je nama korist od toga?

pa da se smijete onima koji to znaju jer su svoj život potratili na posve nepotrebnu stvar i odete se baviti s nečime pametnim :laugh:

da smatram ja to nepotrebnim, ali zasad mi je kul to i fora što će mi kasnije biti totalno glupo, a preljen sam da počnem takvo što učiti, a ni ne zanima me :laugh:

10. Crni Leptir

Crni Leptir Novi Član

Što mogu s tim jezikom? napisati ga u životopis prilikom traženja posla?

to ... i prevodit bibilije, to je "in" ovih godina ... Valhalan je pocea prevodit bibiliju na 1337 jeziku i sve se svelo na "lol" ... iako se neki s tim ne slazu .... barem ju je skratija ...

11. Valhalan

Valhalan Triumphator

1337 jezik je bolji od elvisha xD

12. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Ista stvar je i sa trekijima koji uče klingonski, to vrijeme su mogli utrošiti u nešto od čega će u životu imati koristi. Što mogu s tim jezikom? napisati ga u životopis prilikom traženja posla?
    A zasto ti trosis vrijeme na igranje igara? Iz hobija eto zasto, i uzitka... isto kao i oni.

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Koja korist od pisanja u ovoj temi? isto ko i od klingonskog. gubiš vrijeme 4 phun.

14. lexxl

lexxl Novi Član

eomen.. jamen nashnatahrotha ?

nije s tolkiena ali jedan drugi elfovski jezik

znači recite ... izvolite vaša zapovijed s jedne igre:P :)

15. Aerendyl

Aerendyl Novi Član

Ma mislili smo ja i frend za salabahtere. stavis nasred stola, dode profa i kaze sta je to. Ti kazes ma bezveze sfrkopis :D

16. Valhalan

Valhalan Triumphator

Ma mislili smo ja i frend za salabahtere. stavis nasred stola, dode profa i kaze sta je to. Ti kazes ma bezveze sfrkopis :D

A ideje lol xD

Mislim da će ti svejedno reć da makneš =P

17. Rin

Rin essjaydubya

Evo ti nešto

http://www.arwen-undomiel.com/elvish/phrases.html

Ima ti i ona još neka knjiga s tim svim, pitaj Lunu, ona ti bolje to zna ^^

Primjetih da se sve što piše na vilenjačkom čita kao na hrv. Ono, a je a, a ne ej, itd.
    Ful lagano za nas, ali se englezi spolome.

18. Aerendyl

Aerendyl Novi Član

A ideje lol xD

Mislim da će ti svejedno reć da makneš =P

Reći ću joj da je to moj sretan papirić :D

19. Valhalan

Valhalan Triumphator

A probaj, sretno =P

20. MalaMu

MalaMu the amazing bearded lady

noro lim,asfaloth,noro lim!!!

Podijelite ovu stranicu