1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Egipatske Piramide

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nea, 11. Studeni 2006..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

ma daj ne mogu dokazat kako su postavljene i prevožene one glave na uskršnjim otocima pa kako će dokazat kako je prevožen granit do Giza platoa iz kamenoloma udaljenog preko 900 kilometara
    a tek obrada kamena

KosA se sviđa ovo.
  2. Lord

Lord Aesir Illuminati

Postoji izvjesna vjerojatnost da je bila već tamo kultura kako je to plodno tlo i nalazilo se na području relativno ugodne klime. Napredni? Možda su ih samo gledali kako mi gledamo recimo Grčku i Rim kao kolijevku civilizacije, stare mudrace i političare, vojskovođe i svećenstvo.

3. Lord

Lord Aesir Illuminati

4. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ovo sam već vidio
    Fascinantno je
    Ali dignut stotine tisuća blokova od kojih tisuću na visini veću od 100 metar nije baš etoga na

5. KosA

KosA Nije mi ništa

Ne samo to, nego su to savršeno precizno isklesani blokovi.

6. Lord

Lord Aesir Illuminati

7. KosA

KosA Nije mi ništa

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisam s njime upoznat, što je on tko je on?

9. KosA

KosA Nije mi ništa

Autor ili Baalbek?

Autora ne znam, Baalbek ili, kako su ga Heleni zvali, Heliopolis je povijesno dosta važno mjesto u Libanonu.
    Ne u Siriji.

Greške se potkradaju, al to su osnove za nekog tko se bavi tematikom. U rangu Irak=Iran.:hmm:

Lord se sviđa ovo.
  10. Lord

Lord Aesir Illuminati

E to je to hvala na pojašnjenju :)

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Podijelite ovu stranicu