1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Duhovi

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nazgul_rulez, 11. Siječanj 2007..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

To je jasno :D fala bogu pa nisam glup da takvo nešto radim kao prvo bez kakve zaštite. Šta si mi neki ljut? :D

EDIT: et objašenjenje, našao sam članak bio mi je komičan iz istog razloga zašto mi je i komično to što ljudi guraju druge ljude u ponore ukoliko se boje bungee jumpinga

Al aj ti men reci nešto ozbiljno, evo naljećem na sve više pizdarija u stvarnosti, a i čitam po netu priča se otherworld is bleeding through. Kakva su tvoja mišljenja i saznanja u vezi toga? Moglo bi bit svašta, ako nastavi tako.

Posljednje uređivanje: 16. Lipanj 2016.
  2. Sova

Sova Frau Gabrijela

kako da prizovem profesora Wolanda? :love::love::love:

3. Lord

Lord Aesir Illuminati

E da tehnički možeš, ekipa je prizivala Daedra bogove iz Elder Scrolls svijeta, radila My Little Pony tulpe (živuća misao?) i tako.

Sad, jasno ti je da je to namjerno izazvana halucinacija i da možeš imat problema s time? :laugh:

4. Sova

Sova Frau Gabrijela

To su mislili i Berlioz i Bezdomni. :ninja:

autumn se sviđa ovo.
  5. Lord

Lord Aesir Illuminati

Bogami ne znam to :D

6. autumn

autumn |-O

samo se cuvaj tramvaja

Sova se sviđa ovo.
  7. Lord

Lord Aesir Illuminati

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

moju malu pogazio trajvan,
    neka vala i bila je hajvan

9. Gost

Gost Iluminata Ultima

Ha ha ha. Otherwolrd... što su previše gledali jeftine hororce?
    Nema toga.

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Figure of speech, brijem. Samo sam ti dao keywordove, ako želiš pročitati nešto više.

Podijelite ovu stranicu