1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Donald Trump

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ivanhoe, 6. Lipanj 2018..

1. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

zašto bi mu gladili ego, čovjek je demokratski izabran, kad je cijela stranka bila protiv njega.
    Demokraciju treba očuvat dok god je na vlasti liberal, onog trenutka kad odu u oporbu odjednom imaju problem sa izbornim sustavima i demokratskim uređenjima

Strahozec i Sova se ovo sviđa.
  2. KosA

KosA Nije mi ništa

Demokracija je super i naj naj kada je na vlasti čovjek sistema.
    Kada narod izabere nekog tko sustavu nije po volji to je onda populizam i to je nazadno i fuj (bilo kojeg, vidimo i po EU isto- zadnje Italija i predsjednik koji odbija dati mandat vladi koja ima većinu jer mu se ne sviđa anti-EU ministar).

3. Sova

Sova Frau Gabrijela

neki (navodno) konzervativni norvežani nominovali trampa za nobela

4. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

norveško konzervativno je naš lijevi centar

KosA i Sova se ovo sviđa.
  5. KosA

KosA Nije mi ništa

Evogac, Trump uveo nove carine na kineske proizvode.:hmm:
    Prvo su ga nagovorili da se nađe sa Kimom, sada ga natjerali da im uvede carine...
    Kinezi su mu ga metnuli i ne vade (ne znam kako pristojnije objasnit ovaj sićuejšn)
    Ja se samo nadam da će do kraja (drugog) mandata Donald naći svoje ja.:pray:

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Zavrnili mu ruku prijetnjama o naplati duga pa nije ima izbora

7. Winter

Winter Finter

Nije, lažeš. Uplašio se 2,5 milijuna vojnika Šija. A džunke spremne za invaziju. Nemoš protiv takve sile. Ne, ne. :nunchake:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kaže trump kako je kim super i kako on zeli da narod tako stoji iza njega. Za diktaturu Donalde trebaš ili 100% podrsku svoje stranke da mos zatvorit/eliminirat opoziciju ili 100% podrsku vojsku pa brute forsat protivnike u afterlife. Ovo kad ti je glavna podrska farmeri i fanovi evan. crkv to teško prolazi. Probaj tho. :unsure:

9. Strahozec

Strahozec Douchebag

Evoga
    Generaliziranje na najjače

10. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

11. KosA

KosA Nije mi ništa

Bucka, neće joj škodit preskočit koji obrok.

12. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Neko veče ga je na Twitteru ismijala JK Rawling vezano uz pisanje. Uključio se i Webster. Plač.

Podijelite ovu stranicu