1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Donald Trump

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ivanhoe, 6. Lipanj 2018..

1. KosA

KosA Nije mi ništa

Trump and Kim make history with a handshake

Etogac, dok mu neki kulturnjaci poručuju da se j♥♥e, summit koji mnogi opravdano nazivaju povijesnim je završio. Još jedna cigla na veličanstvenom zidu mira koji gradi predsjednik Trump.
    :girly:

WINNING!
    BIGLY!
    :hippi:
    MAGA
    MTWGA.

2. KosA

KosA Nije mi ništa

Dat feels:cry:

*da nebudu svi selebovi antitramp

3. KosA

KosA Nije mi ništa

Vid ga.:cool:
    Koža, mohogonij, klimatronik, električni podizači, stavio pojačalo i sub u bunker.
    Vauuuuu.
    Oš đir?

4. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

Za astalom sitnu knjigu pišem.
    Desnom pišem levom suze brišem.
    Teško pišem još teže uzdišem.
    :cry::cry::cry:

Strahozec i KosA se ovo sviđa.
  5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ako ti na štandu prodaju priče da je poanta IK promjena spola djece i ukidanje nazivlja majki i očeva a ti to popušiš onda si u najgoru ruku zatucan a u najbolju indoktriniran s oltara. Čast iznimkama, ali ima ih premalo da budu relevantni u priči.

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Donald Trump - prijateljuje s Korejom a Kanadu proglaša nacionalnom prijetnjom. :mrgreen: Jedina nacija sa kojom nemaju trade deficit. :mrgreen:

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Njegov je najveći, ikona mira i ljubavi :mrgreen: #MAGA

8. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

Znam da boli današnji sporazum, ali bit će bolje :caress:

Strahozec se sviđa ovo.
  9. KosA

KosA Nije mi ništa

Trebaš odvojiti potpisivanje za referendum i sam odlazak na referendum.
    Motivi jednog i drugog su potpuno različiti i ne mora značiti da je netko tko je potpisao za referendum uopće složan sa referendumskim pitanjem. (Dosta je moguće da se i zainatio zbog političko medijske hajke i opstrukcije istog ili jednostavno vjeruje da su referendumi zdravi po društvo)
    Ja recimo nisam bio u crkvi osim turistički, na krštenjima, vjenčanjima i sprovodima barem dvadesetak godina, pa potpisao na kraju za sve inicijative. Znam još nekoliko sličnih. Anegdotalno? Jest. Ali bome ni ti nisi radio studiju o političkim stavovima referendumaša.

Znam da je lakše vjerovati da su oponenti svi redom zatucane budale koji cuclaju bibliju, ali tako samo pomažeš protivniku kojemu će i dalje takve stvari prolaziti.
    Ovim referendumskim inicijativama je najviše pomogao Obrsnel zabranom i opstruiranjem.
    Tu je digao hrpu ljudi koji ne bi ni znali za referendume niti bi ih puno zanimalo.
    Protivnici tih referenduma u biti mobiliziraju hrpetinu neutralnih ljudi protiv sebe.

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pročitao sam stotine online komentara i svi su redom zatucani, niti jedan nije spominjao neki argumnet poput financiranja ili spominjao rezultate svi su samo širenje straha i panike među povodljivim masama. A kako najlakše to ostvariti online. Naravno sa CAPSima, jer ako nešto piše velikim slovima onda mora da je istina. Također FAŠIZAM!

11. KosA

KosA Nije mi ništa

I, među ostalim, takva krkanska diplomacija je dovela do Povijesnog sastanka.:up:
    Znam da trump nije elegantan i uglađen kao neki prijašnji predsjednici, ali if it works...

12. KosA

KosA Nije mi ništa

Stotine komentara naprama 375 tisuća potrebnih potpisa.
    Očito postoji jako veliko sivo područje koje nisi vidio jer ne piše gluposti po fejsu.

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa to je povijesni sastanak to je činjenica neosporiva ali još uvijek zasad simbolična, pošto pričamo o Trumpu kojemu je potrebno manje od mjesec dana da se okrene 180°. Ako je uspio posvađat se s kanadom i EU, tri puta promjeniti smjer politike sa LGBT zajednicom sve ovo s Kimom pada u vodu na prvoj prepreci. Također s obziorm na njegovu diplomaciju i silne uvrede Kima i Koreje sklon sam vjerovati da se ovo odvilo zbog Kine i druge Koreje i unatoč Trumpu, a ne zbog njega. Ako se do kraja ljeta totalno ne poremete odnosi onda sam bio u krivu živi bili pa vidjeli.

14. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Tramp je vrlo inteligentan i sposoban čovjek. Skroz podržavam njegov politički koncept.

15. Strahozec

Strahozec Douchebag

Hoe maži vazelinom prsa da te duša ne boli od penetracije

Podsjećaš me na indwx i njihove 'analize' sumita u singapuru

Jer poznato je da su kinezi humanisti i čovjekoljubci i žele gajit dobre odnose sa japanom

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Komentar na razini strahozeca. Doduse, nisam ni ocekivao da ces se osvrnuti na sporazum iz 1994 i usporedbama sa novim dealom ili ista suvislo.

17. Strahozec

Strahozec Douchebag

Komentar na razini ajvanhoea
    Bavljenje sugovornikom pa malo kmečanja za kraj

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Započeo o meni sa zeko style infantilnim komentarom, a sad ti krivo sto se ne prica o temi. Ajmo se onda drzat najboljeg potusa u povijesti.

Btw. vidim na foxnewsu žalopojke koliko koštaju sve te istrage protiv potusa, istina da potonji potroši 17m samo na golf sešne i pitovanja do svoje rezidencije ali to je za ameriku da bude velka. #MAGA

To je sve ionako urota demokrata jel se slazete?

Posljednje uređivanje: 13. Lipanj 2018.
  19. Strahozec

Strahozec Douchebag

Da

I da kmečiš neviđeno

Ja napišem red ti plahtu. Sadržajno dođe na isto

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ajde CNN pogladite mu ego vidite da mu trebaju komplimenti ko žednom vode. Tanka koža je to.

Kad smo kod glađenja ega Fox news je prije koji mjesec sukladno svom najvećem fanu promjenila moto u 'Real news. Real honest opinion' :mrgreen:

Podijelite ovu stranicu