1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Donald Trump

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ivanhoe, 6. Lipanj 2018..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Otvaram temu podrške za aktualnog američkog vođu. Ujutro ga špijunira obama preko mikrovalne, noću ga opsjeda crooked Hillary, preko dana ga tješe Fox & prijatelji, navečer ga istražuje korumpirani Muller i Rosenstein.

Ovaj, po vlastitkom iskazu, ponosni picohvatač nikako da uhvati trenutak mira od prljave liberalne propagande i bez stresa gradi svoj zid kojeg će platiti Meksiko. #MAGA

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

O nova grupa za kmećanje

Lajkam

3. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

puna podrška gospodinu Trumpu. Ako je obama mogao dobit nobelovu, trump zaslužuje doživotni mandat

KosA se sviđa ovo.
  4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Obamin nobel je smijurija, Trump s druge strane... 00:40, a posebno 1:40 za Artonysa

Zeko ovdje samo pozitiva, ako ti se kmeči nastavi to u PC kulturi. :eto:

5. Strahozec

Strahozec Douchebag

Nemogu doć na red od vas

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Štaš kad prljavi liberali nemaju obraza, otvorio sam safespace ovdje bez tih negativnih điđa. It's all about winning bigly.

7. Winter

Winter Finter

KosA se sviđa ovo.
  8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kosa na kojoj bi zavidio i Thor Odinson.

9. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Uh, ako Trump tako kaže, mora da je istina. On nikad ne bi lagao. Ikad. Najiskreniji čovjek na svijetu, fakat. Trebali bi mu podići kip koji bi se uzdizao toliko visoko da ga se vidi s jedne i druge obale Amerike. :P

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

I kanađani da plate ofkors.

11. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Kim Jong Un će ga sam izgraditi.

12. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ili slušat obamina obećanja da će ukinut guantanamo

13. Artonys

Artonys Wolves Die Young

"But her e-mails"

14. Sova

Sova Frau Gabrijela

15. KosA

KosA Nije mi ništa

Debeli Vepar se sviđa ovo.
  16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

99% selebritija ne priča o politici ionako jer svim bogatunima više odgovara status quo, lijepo žive u svom balonu i briga ih za one koji spajaju kraj s krajem. Al da se neki selebriti bavi i politikom i komentira van tog balona to je isto ok, dok god se ne radi o twitter preseransu ili opsjednutošću ko Miller il Roseane.

17. KosA

KosA Nije mi ništa

Ma problem je što dobar dio tih selebritija živi u bablu u kojem misle da je njihovo mišljenje velevažno- jer su selebriti.
    Lijepo pjevaš, lijepo glumiš, lijepo igraš sport... super. Volim te jer me zabavljaš, nu uzmi lovu. Fino živi.
    Al nije da si, zato što jako lijepo glumiš izmišljene likove, odjednom postao stručnjak za etiku, politiku ili moral.

Mislim, neka oni nastave sa popovanjem, slobodna Bosna.
    Al protivnicima Trampa neće promijenit mišljenje jer im pušu u rog, supporterima Trampa će ga zacementirat a neodlučnima dosta lako da će dignut živac i et protest vote.

Uostalom, što se mene tiče neka nastave.:rocks:
    Ohoho selebritija je otvoreno agitiralo za Hillary u predizborima.
    Rezultate smo vidjeli.

Isti k je bio u nas kod referenduma za brak.
    Stavljam ruku u vatru da niti bi UIO skupili potpise za referendum niti bi isti prošao da razni Kekini, Presterice i slični (plus političari & mediji) nisu danonoćno tupili ljudima što trebaju mislit.

Strahozec se sviđa ovo.
  18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kekini i Presterice su poznati online generaciji glasača a manje ovima preko 5 banki kojih su većina Markićkine brigade. Oni dobivaju upute s oltara a ne portala.

Kaj se tiče Trumpa, selebritiji su mu način da se aprova pa je dovoljno da se slikaju s njim i da nastave živiti u svom bablu i već im je u krilu.

19. Strahozec

Strahozec Douchebag

možemo tako gledat

a možemo reć da je odgovorio na inicijativu i pomilova ženu
    Sram ga bilo

20. KosA

KosA Nije mi ništa

Ta ideja, da su oponenti redom zatucanci iz korpusa crkve (isto kao i u Merici da su Trumpovi pristaše redom redneki koji nisu završili hajskule) je jedan od faktora koji dovode do pobjeda istih.

A usporedit Kim i Kenju sa Robertom i Meryl...
    My point gzaktli!:up:

Podijelite ovu stranicu