1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Dokumentarci

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od Artonys, 12. Listopad 2007..

1. Loukas

Loukas Novi Član

Mi smo imali ViaSat History i jednostavno sam obožavala taj program. Bilo je svakakvih dokumentaraca - od nastanka Helloweena i kraljice od Sabe pa do Hitlera i Marilyn Monroe, pa čak kada neke osobe traže svoje korijenje :laugh:.
    I onda je mama isključila kabelsku.

a stvarno šteta, program je stvarno fenomenalan, ma moram negdje nać live stream

2. Neqael

Neqael What the hell?!

Eto večeras poslastica za mene by Đelo Hadžiselimović
    Tko je potopio bojni brod Bismarck HTV1 06.07.2011. oko 22 sata

3. Neqael

Neqael What the hell?!

Nije da nisam gledao ali opet, nekako je veći gušt to gledati u redovnom programu.

Drugi Svjetski Rat - Izgubljene snimke
    srijedom na HTV1 oko 22 sata

• Darkness Falls
    • Hard Way Back
    • Bloody Resolve
    • Battle Stations
    • Day Of Days
    • Point Of No Return
    • Striking Distance
    • Glory And Guts
    • Edge Of The Abyss
    • End Game

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Otvaram ovaj topic, da ima jedan točno specijaliziran za dokumentarce iz ovog područja. Mislim da ima još jedan sličan topic u Povijesti i Mitologiji, ali sam otvorio ovaj topic zbog tematske različitosti.

Dakle naletio sam na jedan interesantan dokumentarac koji mi je dao motivaciju za otvaranje topica i zove se Tribe Meets White Man na youtubeu. Dokumentarac iz 1993. godine, prikazuje susret plemena iz Papue, Nove gvineje sa "bijelim" čovjekom. Naime, oni smatraju da kad čovjek umre, oživljava kao bijeli čovjek, stoga su njima bijeli ljudi pretty much nešto slično zombijima.

http://www.youtube.com/watch?list=PL13C062EA21DEE7D8&v=7a7IaS3ml4g&feature=player_embedded#!

Cjelokupni dokumentarac možete pogledati ovdje.

5. Mad Beard

Mad Beard Djidji anarhista

Ovo je fenomenalno :ave:

6. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Vidim, počelo se pričati o ovome na fejsu, pa da stavim:

7. Lord

Lord Aesir Illuminati

Doduše već je abominacije stavio to u motivacijsku temu. Tamo sam ja to pronašao.

8. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ah, nisam pratio. Zahvaljujem na informaciji.

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

10. Minamoto no Yoshiie

Minamoto no Yoshiie Mislim, dakle Srbija.

http://www.advance.hr/video/dokumentarci/

stotinjak dokumentaraca

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Vrte se zgodni dokumentarci na NGu zadnjih dana, kvantna mehanika, teleportacija, fizika svemira i tako to. Najs za laike.

12. aasgardium

aasgardium Eydishan

13. Strahozec

Strahozec Douchebag

A virujem da su ga ode već svi pogledali :mrgreen:

Narkomanska propaganda

KosA se sviđa ovo.
  14. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ovaj mi je definitivno bolji po tom pitanju:

15. Sova

Sova Frau Gabrijela

16. Lord

Lord Aesir Illuminati

Preletio sam samo stranicu čitao sam par čalnaka i čine se sasvim ok, što je fuj tu?

Zanimljivo su mi tu predstavili informacije, pričali su s ljudima i otkrili neku stranu koju obično ne vidimo. Kratak je format, a ima ih još par tu UK je horor po tom pitanju.

17. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

Kolko god bio hispterski, Vice je imao prije barem, zadnjih godina ne znam, dobre reportaže iz opasnih dijelova svijeta.

Lord se sviđa ovo.
  18. Lord

Lord Aesir Illuminati

Općenito se dotiču nekakvih tema koje su tabu, slabo istražene ili opasne pa stvarno svašta zanimljivo čovjek tamo nađe.

Podijelite ovu stranicu