1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Dobri Fantasy I Sf Likovi Koje Nikako Ne Volite

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Ayllwyn, 10. Siječanj 2015..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Da! Skyler je fakin legenda!!! Al ja nikak nisam mogla probati hanka i marie. :tired:

2. Rin

Rin essjaydubya

Uf, meni su i njih dvoje prilično super :laugh:

3. autumn

autumn |-O

ali ona je mogla, o tome se radi :D nakon sto je krele mali ubio vuka da je imala 4 grama mozga shvatila bi tko je on i ne bi se dalje nastavila onako ponasati.
    s time sto je tada stala na stranu njega a ne sestre, u mojim je ocima pala ispod podruma. to nema veze s mladosti i odgojem nego sa osobnosti i inteligenicijom.
    da nije zeljela postati priceza i ostati u oh tako divnom i zabavnom gradu, ne bi izdala oca. ono je bilo sebicno i glupo.
    kuzis, to mi je razlika, fitz je bio njonjav i nesposoban ali za ono sto je lose napravo nije imao neki izbor,
    da je javio molly a je ziv i da je priznao nettle, obje bi bile u opasnosti.

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Tada su svi bili takvi, osim Starkova lol. Osim toga ako je ljudski zivot jedva imao cijenu, kolko je onda bed bio potamanit vuka koji je kao nekog ugrizao. Bila je curica, a on njen princ kojeg nije mogla vidjeti u pravom svjetlu kroz svoje roze naocale. Meni su svi ko klinci bili glupi na svoj nacin i to platili. Aryu malo vuce plot doduse.

Podijelite ovu stranicu