1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Diablo

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Diablo, 17. Studeni 2006..

1. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Nije li Blizzard odustao od DLCeva i odlučio se za free updateove ranije ove godine?

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Od DLCova, možda (pri tome govorim na DLC ala što je nova pack za sc2), ali od pune ekspanzije kao takve, ne vjerujem.

Diablo se nalazi na vrlo čudnom mjestu - Blizazrd želi da ga ljudi dalje igraju, zato i dobiva te nove zone i ponešto novog sadržaja - sa čime zajednica nije pretjerano zadovoljna. Smatraju to samo mrvicama, pošto se malo toga konkretnoga radi, pogotovo po pitanju sezona - sve su iste (osim što dođe pet ili šest novih predmeta) - ta razilu od Path of Exile sezona.

Na drugoj strani se nalazi činjenica kako Diablo ne donosi novce kao ostale igre - Wow ima pretplatu, sc2 će sada imati announcer packove, a ima i nevjerojatnu pro scenu, hs ima booster packove, overwatch ima packove, Heroes of the storm skinove - Diablo nema mikrotranskacije, morali su ukinuti cash shop - nakon bazne prodaje ne donosi nikakav dodatan prihod. Gledajući iz te perspektive - ekspanzija je jedino što donosi pare. a lakše je napraviti ekspanziju nego kompletnu novu igru.

3. Sherpa

Sherpa Legenda

15 minuta je trebalo i imam lvl 70 lika, taman za s7 kraj.

4. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kako 15 minuta?
    Nisam igrao Diablo ali svejedno je nekako malo vremena.

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Frend me boostao.

Level 70 je ionako danas w/e. Samo Paragoni su važni

6. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kul.
    Je li taj Diablo samo za multiplayer/online?

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Moraš biti spojen na mrežu, al možeš igrati solo.

Mislim, svi igraju solo u nekom trenut kada ganjaju grift

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Sat vremean prije kraja sezone posao odrađen - 98 paragon wizard

+4 paragona na nonseasonal

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Ovo je opet sve glasnije.

Da će nešto najaviti na Blizzconu vezano uz Diablo - 20 godina serijala. Tri su opcije : Četvorku, ekspanziju za trojku, remaster jedinice i dvojke.

Osobno ne bih volio četvorku još. Ekspanzija za trojku bi mi bila interesantnija, dok me remasteri jedinice i dvojke ne zanimaju baš previše (s druge strane, w3 remaster bi me zanimao jako)

11. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Remaster jedinice i dvojke, da rade na novim Windowsima, bi po meni bilo super.

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Mislim da bi mi bile problematične za igrati nakon što sam igrao uz loot 2.0 u D3. Gdje dobivaš predmete prvenstvneo za svoju klasu.

13. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Ovo u što se Diablo pretvorio je očaj. Prevelik drop rate, farmanje levela u beskonačnost, ogromni brojevi - po ekranu ti doslovno iskaču milijarde demidža, nikakav end game. Nema onog d2 osjećaja kad nakon tisuću Pindleskin runova dobiješ super rijedak item jer ovdje lika maksimalno opremiš za tjedan dana. Nema napetosti kod farmanja levela budući da nema experience penaltija. Možeš složit kakav god build hoćeš i poginut milijun puta tijekom mape, svejedno napreduješ. Najžalosnije u cijeloj priči je to što je i community u k♥♥cu, uz cijeli taj easy mode i mehaniku za debile, ljudi svejedno botaju, cheataju i flejmaju.

Lord se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu