1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Diablo

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Diablo, 17. Studeni 2006..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Krenuo sam levelt barbara. Samo ću ga nabiti na 70 zbog sezone i to je to.

A evo i jedna slika. Moja kraljica, noćna mora svih demona, čak ima i krunu.

Yazira.jpg

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Izabrao sam barbara za sezonu 3 - trebalo mi je dva popodneva da ga maksam na lvl 70. Danas je to fakat lako za napraviti. Zadnji puta mi je trebalo još kraće, no tada nisam solirao. Spin to win build.

Ako netko bude htio da ga boostam do max lvla (sezonski normal i ne sezonski norma) neka se slobodno javi. Samo me nemojte tražiti da igram kampanju... ne više...

Barbar.jpg

3. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

Ja sam šparao i hvatao igru na popustu da ju na kraju nebi uspio ni nabaviti. Onda je izašla ekspanzija pa je paket postao i skuplji. Uglavnom odigrao sam nekoliko puta sa svim različitim klasama i istražio svaki mogući kutak u Starter verziji igre. I dalje mislim da je tehnički Path of Exile ono što je D3 trebao biti ali daleko od toga da nije dobar ili čak odličan. Samo eto... jbg. Promjena stila u taman uhodanom serijalu - wrong move.

Moja crvenkapica:
    3.jpg

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

I kakav je na kraju D3 općenito, sad kad su ga malo sredili?

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Najbolji do sada. Priča je dovoljno dobar da prođeš kroz nju, a srećom po ekspanziju to danas radiš samo jednom. Mehanički je zabavan i brz, svodi se na to da skupljaš predmeta, ali sistem je napravljen tako da te ne j♥♥e u mozak. Loot 2.0 donosi smart drop za tvoju klasu, mislim da je brojka 85% dropova za ono što trenutno igraš, 15% nasumično. Puno je lakše napraviti koristan build.

Želiš malo više? Nema problema - enchanting ti donosi metagame opciju u kojoj možeš maksimizirati komad opreme po pitanju statistika.

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Napokon!!! 6 set. Oružje imam od prije, na njega sam ponosan zato je upravo ono na screenshotu. 6set.jpg

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Progres updejt:

Paragon 300, DH solo Grift 31, Crusader 2/6 Roland - zaista sam zadovoljan kako je zadnjih nekoliko dana išlo.

Dobro sam raspoložen pa ako netko ima igru i voljan je igrati neka se javi.

8. Sherpa

Sherpa Legenda

9. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Hahaha. Tek sada sam shvatio da je temu Diablo pokrenuo Diablo :bless:.

10. Sherpa

Sherpa Legenda

To nije važno. Jedino je važno igraš li ili ne? :)

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ne. Previše sam fokusiran na silu atm.:ghost:

Posljednje uređivanje od moderatora: 6. Prosinac 2015.
  12. Sherpa

Sherpa Legenda

Krave > sila!!!

Noob.

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Ok. Cow level je lijep povratak u prošlost, malo nostalgije igračima, no ništa više od toga.

Nije ga pretjerano lako naći (ali barem lakše nego greed level). Ono što se nalazi u njemu nije posebno, puno škrinja, no čak ni uz njih tu se ne skupi baš puno para, a niti opreme. Baš zato me čudi što ga se češće ne nalazi, ionako će biti dostupan samo tjedan dana - mislim da je to loša odluka. Treba dati ljudima da ga lakše probaju, pošto van želje da ga vide nema razloga da ga se traži.

Evo i slikica:
    1) Yazira je ušla u cow level, uz vengeance upaljen .
    2) Generični kvest u kojem se ubije hrpa demonskih odrezaka.
    3) Glavna krava Ona se usudi nazivati kraljicom, svi znamko kako je Yazira kraljica.

Screenshot003.jpg Screenshot004.jpg Screenshot006.jpg

14. Sherpa

Sherpa Legenda

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Možda ću morati reinstalirati Diablo.

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Odlično, da te malo boostam prije nego dođe t10 :)

To je najveći probem igre, sada će biti t10 ili gtfo, trenutno je to t6. Ostali su skoro pa prazni i nema ih pretjerano smisla igrati.

17. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Najveći problem igre je to što je zak♥♥♥c. Ali to me nije spriječilo da napunim 500+ paragona. #nolajf

18. Sherpa

Sherpa Legenda

Damn. treba odraditi izazove d3 sezone 7 u iduća dva tjedna. A nisam ni počeo.

Srećom, kolega iz wow guilde će me boostati, pa kog briga, bit ću gotov vrlo vrlo brzo :)

19. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Šuška se da bi Blizzard mogao uskoro najaviti Diablo 4.

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja bih se prije kladio na još jednu ekspanziju.

Podijelite ovu stranicu