1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Diablo

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Diablo, 17. Studeni 2006..

1. HnS; btw onaj 'skoro' prije 'nikad esencijalne' čini mi se suvišan, kad sam malo brainstormao povijest žanra od 1. Diabla do danas.
    A, sa strategijama je...pa, slično. Mehanički različito, ali suštinski jako slično. No one imaju neke odlike koje jako volim, i neke koje čak cijenim, pa iako su i one danas zastranile na mnogo načina, zasad ih još ne otpisujem.
    Da, uništavanje dobre slastice kroz pretjerivanje sa šećerom.

2. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

A sve ovisi o kakvoj strategiji se priča, ne možeš porediti skinnerovu kutiju koja se pojavljuje u Diablu i sličnima, sa nekom strategijom koja te ispunjava zato jer ti se uklopila taktika koju pokušavaš sprovesti već 2 sata.

3. Dellamore

Dellamore Novi Član

dobih nostalgiju da opet igram Diablo 1, problem mi stvara što kada sam skinuo igru pojavljuje bin file, koje mi je u obliku vlc-a? jer netko zna kako da instaliram igru? to jest koji program mi može to omogučit?

4. Aronys

Aronys Wolves Die Young

PowerISO. Samo mountaj fajl. Podržava ga.

5. Lord

Lord Aesir Illuminati

Oće i Daemon tools i bilo koji program za mountanje

6. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Da, bin file je jedan od najranijih image formata.

Funny shit, tho, na jednom od guideova na netu kaže guide

Diablo se ne zaboravlja. :D

7. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Kupila sam trojku i prošla je jednom i ne znam dojadilo mi skroz, ne znam, dvojka je imala neku svoju posebnu čar, makar bi sto puta igrao, uvijek je bilo zanimljivo (oke barem do tipa trećeg svijeta), ali trojka nikak. Nikak.

Žali bože novaca. :roll:

MarkaN se sviđa ovo.
  8. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nikako trojku nisam igrao, čini mi se da je prehypeana. Da igram ili ne? :think:

9. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Sad je bolje kad su uklonili RMAH. Drop rate se popravio. Ali nemam vremena za to, imam druge stvari za igrati.

10. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

battlenet ti omogućuje prvih 12 levela i igru do skeleton kinga for free, pa vidi dal ti se sviđa ili ne
    ja sam probao monka i wizarda, otkrio da je wizard izi

11. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Meni je Monk super. Wizard je isto odličan. Ali da, OP je.

12. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Jednako se isplati kao i svaka druga igra - okupira te dok si ne nađeš nešto pametnije za radit.

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Uz pomoć Reddita levelao Wizarda od 1 do 70 jučer, poradi kraja sezone (trajalo je manje od sat vremena), a onda ponovo shvatio kako je moja DH Yazira prilično dobro opremljena (170+ paragon).

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Gle, ne znam za vas, ali meni je najbolji lik u Diablu 1 Barbarian (Hellfire). Ok, lažem, nije, Sorcerer je. Ali je najkul.

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

U diablu 1 je sorcerer OP skroz, mislim svi kolju bez beda no sorc ne mora trčat za nikim dok kolje + AOE. Zašto si uopće spominjao D1, sad mi se fakat šeta po katedrali i cjenka za +1 napitke.

I oni zvukovi dok primaju dmg. UO UO UA UO UO

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

18. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Nisam probao. Samo sam te htio podsjetiti na atmosferu :P. Izgleda mi fora, možda čak i instaliram. Jedinica mi je oduvijek bila najatmosferičnija.

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

True, sto se tice contenta Awakening slovi kao najbolji Hellfire mod koliko sam uspio na brzinu prosurfat. :nice:

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Počela je sezona 3. Nisam ni vidio da počinje, inače bih se prikrpao @dax da lakše dignem lika na 70. Ostao mi je samo barbar i monk za maksat.

Podijelite ovu stranicu