1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Demoni

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Elvenstar, 17. Lipanj 2007..

1. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

Nije cvetalo cveće u vaše preduzeće

3. Gost

Gost Iluminata Ultima

4. Faint Smile

Faint Smile ilija64

bubimir, bubimir, bubimir.

p.s. šta mislis o ayahuaski?

5. Gost

Gost Iluminata Ultima

Pa kad se našopaš, dobro ti je, ne :girly:

Samo još jedan narkotik od mnogobrojnih, ništa posebno.

6. Faint Smile

Faint Smile ilija64

drogiranje po amazonskim prašumama it is :D

7. Gost

Gost Iluminata Ultima

Inače puno zanimljiviji slučaj su primjeri vampirizma po južnoj Srbiji i Mađarskoj u 19 st.
    Tamo kad su nekog htjeli legalno ubiti, uvatili ga i izgladnjivali danima. Onda su mu dali kolač makovnjaču i time ga nahranili, gladan čovjek pojeo gomilu odma.
    Onda ga je to umrtvilo do to mjere da je izgledao kao mrtvac (ali je lagano disao). Pa ga vratili kući i proglasili smrt. Odmah ga zakopali u lijes i pod zemlju.
    Kasnije su kod Niša pronalazili desetke lijesova koji su bili izgrebani iznutra i oštećeni nokti i zubi ljudi, koji su se probudili u lijesu pod zemljom.

Eto, pa ti sad jedi kolač od maka!

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

De prej♥♥ena priča :O šta si istraživao nekromantiju na našim prostorima :mrgreen:

Meni je bila isto fora ona priča kad je gđa Blavatsky došla valja tu negdje na prostore Srbije kod neke ciganke, ako se dobro sjećam pa su prizivali neznam čijeg duha da odgonetnu ubojstvo Srpskog princa i njegove familije.

Madame Helena Blavatsky - Two Short Stories by One of the Greats of Occult Writing (Fantasy and Horror Classics)

Al šteta ne mogu naći cijelu priču, izvrsna je. Baš me to o vampirima podsjetilo na ovu priču.

@Gost to si došao uvest reda da ne bih, nedajbože, ja počeo pametovat? :laugh:

9. Gost

Gost Iluminata Ultima

Ma neee. Samo ti pametuj. A u kakvo si to tajno društvo ti ušao?
    Budući da imam prste u svima, tebe nisam nigdje zabilježio.

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisam nigdje ušao, šetam nekim čudnim putem kak mi dođe što, uglavnom misticizam, filozofija, Bardona sam počeo radit, al trebam pročitat klasike da imam potpunije razumijevanje. U to miješam malo Junga i Josepha Campbella i sad sam se počeo igrat tarotom i light/shadow work kak to zovu po internetima.

Tak da sam više diy.

11. Gost

Gost Iluminata Ultima

Puno baba, kilavo dete :)

Lord se sviđa ovo.
  12. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Ja sam u tajnom mačjem društvu. Puno spavamo, maltretiramo ljude i radimo razne nepodopštine te filozofiramo na koliko jastuka spavati i na koju stranu se okrenuti. Prihvaćamo nove članove ako prođete sve testove inicijacije. ^^

13. Gost

Gost Iluminata Ultima

Može. Ali ćeš poslije toga i ti kod mene na kontrainicijaciju ;)

14. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Može. Ništa manje ni ne očekujem. Za kontrainicijacije sam uvijek spremna. ^^

Podijelite ovu stranicu