1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Da Sam U Star Wars Svijetu Bio/la Bi:

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od MarkaN, 20. Siječanj 2015..

1. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Ma nee.. i sad si me krivo shvatila. (ko sa sestrom da pričam lol) Fejspalm je jer sam mislio da si krivo shvatila pitanje, ili je bar tak izgledalo...

Nemam ja ništa protiv izbora niti Anija, nego sam mislio ono... da se slučajno nađeš u tom svijetu tko bi bio/la. Ne možeš baš teoretski biti on prvenstveno jer on je muško, ništa drugo. Technical problems :)

2. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

upravo teoretski mogu biti on, bez obzira što je muško. da sam odabrala ewoka, ne bi mi rekao "ne možeš bit ewok jer nije ljud, a ti si ljud"
    praktično ne mogu biti on jer sam 15 godina starija i žensko sam, ali nisi otvorio temu s pitanjem "Što realno i praktično želite biti u sw svijetu"

3. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Istina, moj bed što nisam precizirao. Al nisam baš zato jer me zanimaju obje varijante :roll:

4. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

also autumn i zephyr su odabrale muške likove pa nisi njima ovako cjepidlačio :blee:

5. Amarok

Amarok Perpetuum Mobile

Vidim barem 10 tehničkih problema u tvom odabiru :mrgreen:

Doduše, da si odabrao išta osim "tip koji komentira stvari preko Interneta" situacija bi bila ista.

6. MarkaN

MarkaN I'm Batman

I... I was frozen today! :ninja:

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja bi bio na saksofonu, il s čim već piče u kantini.

8. MarkaN

MarkaN I'm Batman

9. Abbigail

Abbigail Ch as Chlan

ja bi bila R2D2. to mi je najbolji lik u cijelom serijalu :mrgreen:

10. Halle

Halle Ferengi

Podijelite ovu stranicu