1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Da Možete Biti Lik Iz Neke Knjige

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 17. Rujan 2008..

1. balončić

balončić Novi Član

imam pitane u vezi ovog (topica)... jel se ovo odnosi kao kao kakav lik bi se voljeli roditi i zivjeti sa svojom osobnoscu, il ciji zivot bi htjeli prozivjeti, radeci iste stvari kao taj lik?
    jer vidim da ljudi stavishe milesa, a ja osobno ne shvacam koliki su mazohisti ako zele zivjeti kao mutant s velikom glavom, lomljivim kostima u svijetu punom predrasuda gdje bi ga svi gledali kao na abdominaciju prirode, ako se radi o tom da se zadrzi osobnost.
    doduse, shvacam ako se odnosi da se prozivi zivot tog lika kako je opisan u knjigama.
    a onda dodu ljudi koji napishu Bog i Isus, sto opet, ako je po prvoj verziji (znaci s ostavljenom slobodnom voljom) ide da je cak i fora (dobro, meni ne bash, al ajde, superheroji i to, ok XD)
    dok opet, ako nema slobodne volje, ispadaju isto mazohisti il sadisti :laugh: (mislim, tko zeli bit pribijen na kriz radi tudih grijeha? ne racunam one ljude koji se daju pribit, valjda takvih nema ovdje :belj:)
    damn, so, koje je?

Ovisi, kako ko shvati.

2. Laucien

Laucien The Merchant

Cadderly. ^^

e: ili Newander, ali on umre u knjizi. :/

ee: Ustvari Tintagel je isto kuler.

3. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ja bi htjela biti vila amalka ^^

4. Echtelion

Echtelion Aktivan Član

Robb Stark- King of North

5. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Robb Stark- King of North

Baš sam si mislio da si njega napisao, zato sam kliknuo na last post da vidim xD

6. Echtelion

Echtelion Aktivan Član

7. Rin

Rin essjaydubya

Red, iz Pokemona :D
    i J. Watson iz Sherlocka Holmesa

od ženskih...
    ACE! :laugh: ! vrijedi se jer postoje brojne Doctor Who knjige gdje ima i Ace :D
    Ace is awesome

8. fear.of.a.dark

fear.of.a.dark Novi Član

Demian iz idtoimenog Hesseovog djela.. :)

9. Agent 0

Agent 0 Officer First Class

Iz normalnog stripa bio bi broj 1 ( Alan Ford ).
    Iz mange bi bio definitivno Tuskune ( Rosario Vampire ) ili Takeya ( iz DearS )
    P.S. obje mange Harem :great:
    Iz anime bio bio onaj tip ( uvijek mu ime zaboravim ) iz To Love Ru

10. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

pippi långstrump.

11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja bi bio Dave Martyniuk

12. Agent 0

Agent 0 Officer First Class

Cr*p. Zaboravih knjigu. Umm... Pomet iz Dundo Maroje ili Monah iz Sigma odjeljenja ( Skup knjiga ).
    Iz Igre bi bio General Hall ( Supreme Commander FA )

13. Grendel717

Grendel717 Novi Član

Zmaj Lung, letjela prostranstvima u potrazi za usnulim zmajevima koje treba probudit iz stoljetnog sna i podsjetiti na njihovu čast, ljepotu i snagu

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

j♥♥o ju da ju j♥♥o tko je preveo granny Weatherwax (očita igra riječi na weatherwane) kao 'bakica vremenovoštana'. tko god je imao posla s njom ne bi ju nazvao bakicom :tired:

15. kalthir

kalthir woof woof

baš sad gledam i vidim da je weatherwax doslovno prezime koje postoji irl. ja bih se zvao weatherwax. :(

16. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Vremenovoštana? O-BOŽE.

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

raos, jamačno...

18. Sammael

Sammael Knjižničar

Knight of the Sword, sa Fideliusom, iz Dresden Files.

19. Aka

Aka Baby steps

Iz jedne knjige Deana Koontza - Odd Thomas

Je da on ima poprilično tragičan život pun smrti i mrtvih ljudi i neke čudne talente, ali on je onako cijeli carefree, živi život kao da mu je ovaj trenutak zadnji, usput pomaže napraviti puno dobrih stvari i nikad mu nije dosadno.

20. Krigla

Krigla Novi Član

Ja bi bila netko od glavnih likova u Harry Potteru, živjela bih u zanimljivom svijetu sa magijom i čudnim slatkišima, a kao dodatni bonus, ne bi umrla na kraju. :laugh:

Samo bi mi falila muzika jer im je muzička scena prilično dosadna, što je čudno s obzirom da bi kao čarobnjaci mogli raditi čuda sa instrumentima. :unsure: :laugh:

Podijelite ovu stranicu