1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Da Možete Biti Lik Iz Neke Knjige

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 17. Rujan 2008..

1. Selizar

Selizar Novi Član

uf sad bi bio monk iz icewind dale-a

2. ixidor

ixidor ponavljač

Chutulhu :wtf:

tsk tsk tsk.
    Cthulhu
    :think:

3. barbara

barbara MIŠO KOVAČ

ovo iz knjige ili stripa mi djeluje previse ogranicavajuce. mozda iz fantasy svijeta ili tako nesto?

4. Elvenstar

Elvenstar missing

U Knjižnici smo pa je zato ograničeno na knjigu ili strip, no ponuđeno ti je da si izabereš neki svijet iz knjige i u njega se smjestiš :think: . Ne moraš ako ne želiš odabrati određenog lika, glavno je da tako nešto barem postoji u knjizi; rasa, kraljevstvo, zanimanje ili nešto takvo. I slobodno napiši što bi tamo radila :wtf: . Vidiš da sam i ja anonimna hobitica :nice: .

5. Edmonde Dantes

Edmonde Dantes Lord Kek

Tema i njen naslov mi nisu nekako previše usklađeni.
    Ako bih htio biti određeni link po njegovim karakteristikama, onda definitivno V ili Edmonde Dantes. Mislim da pojašnjenja i nisu previše potrebna.

Ako bih pak birao svijet u kojem bi živio, onda dolazi u obzir svaki malo bolje razrađen SF. Putovanja svemirom u malim privatnim letjelicama, nove rase, različiti svijetovi, svemirski gusari i plaćenici...

6. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Osobno bih volio živjeti u svom svijetu koji stvaram. Na neki način već i jesam Aronys iz moje priče. Naši životi doduše nisu identični, no ima nekih sličnosti, a to je zato jer unosim sebe u tu priču.

7. Kathegar

Kathegar =I=

*snip*patuljak (ok Kath, svi znamo da si ti dwarf :laugh: )*snip*

:cry: mrmljmlj

:blee:

8. Elvenstar

Elvenstar missing

9. Moontaylor

Moontaylor Putnik na putu Istine

Imam dva izbora:

1. Wolverine (Klosh me pretekao :cry: ) Fantasy lik koji je inspiracija za mnoge moje price. Posebno njegov napad bijesa. OK.. dok sam bio klinac bio sa zaludjen X-men-ima :blee:

2. Zapravo to nije pravi lik, vec jedan od onih cuvara ili ti ga granicara iz LOTR-a. Kao sto je Aragorn bio prije nego sto se otkrio :laugh:

10. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

A) U SF kategoriji htio bi biti Timelord, ali ne The Doctor. Nitko ne može biti The Doctor, ali bih svakako volio putovati s njime, iako bi se vjerojatno posvađali oko unutarnjeg uređenja TARDIS-a.

B)U fantasy kategoriji definitivno želim živjeti u svijetu Zaboravljenih Kraljevstava i biti mjesečev vilenjak.
    Što se tiče zanimacije, otvorio bih krčmu u Waterdeepu, ali bih i putovao okolo u povremeni provod.

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne bih se bunio da sam Hari Seldon :blee:

12. Crni Leptir

Crni Leptir Novi Član

hmmmm ... monte cristo definitivno, puno zlata i svega, naravno da preskocim nekako onih "par" godina zatvora ... =)

13. Lord

Lord Aesir Illuminati

tsk tsk tsk.
    Cthulhu
    :nice:

onoz uvrijedio sam gospodara :omg:

ali svejedno on je zakon i kul i fora i prejak je i predobro izgleda i htio bi on biti :love:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  14. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Erm... kako znaš kako Cthulhu izgleda? :love: On nema svoj pravi oblik. XD

15. Lord

Lord Aesir Illuminati

Erm... kako znaš kako Cthulhu izgleda? :love: On nema svoj pravi oblik. XD

koliko ja znam lovecraft ga je opisao ako se ne varam

i trebao bi ovako izgledati

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/62/Cthulhu_and_R

16. Kathegar

Kathegar =I=

1. SF: Jean-Luc Picard (bilo je tih knjiga :P)

2. fantasy: Artemis Entreri ....because hes just so cool :P

17. Artonys

Artonys Wolves Die Young

koliko ja znam lovecraft ga je opisao ako se ne varam
    *snip*

Tsk tsk, pretpostavke, pretpostavke... Treba upitati legendarnog Partizana kako izgleda! On je jedini koji je preživio susret s njim!

18. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ja bi trenutno htjela biti Heidi...da skakućem po poljima i čuvam ovce ^^

19. Freya

Freya goddess of eydis

Večeras bi voljela biti Mogli (ah, nemam pojma kako se to točno piše) iz Knjige i džungli i grijati se uz topla vučja krznena tjelesa!! :great:

20. Nuala

Nuala don't know where I'm going

ja bi trenutno htjela biti Heidi...da skakućem po poljima i čuvam ovce ^^

I ja sam to htela kad sam bila malac :great: (pre nego sto sam otkrila malu sirenu :laugh:), i dalje imam tu prelepu knjigu koju sam dobila od nekog... I zamisljala sam kako pomazem dedi, i kako zivim u shumi, al sam otisla i malo dalje od price, pa sam imala i vucice i svasta :sad:

Podijelite ovu stranicu