1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Da Možete Biti Lik Iz Neke Knjige

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 17. Rujan 2008..

1. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Rose Hathaway, Galadriel ili prof McGonagall. :)

2. Ne sjećam se kad sam htio biti neki postojeći lik u pričama koje sam čitao, uvijek sam sebe projicirao u njih, ili bih izmišljao druge likove i gledao sa strane što se s njima zbiva...

Ako bih morao, pokušao bih biti Petyr Baelish. Da vidim što uistinu čini tog lika takvim kakav je, i da vidim kako se ta psiho/patologija razvijala od djetinjstva nadalje. Mada, čak i sad dok ovo pišem, ne mogu mu ući u kožu, nego kao da stojim kraj njega. j♥♥o navika %))

I kao što je netko ranije rekao, bilo bi zanimljivo biti Gandalf. Od trenutka kad priznaje da se plaši Saurona ali ipak prihvaća misiju i odlazi u Međuzemlje, pa sva ta putovanja i istraživanja, sve do smrti na vrhu Zirak-zigila, ... bila bi to interesantna perspektiva.
    :think:
    Saulot iz starog World of Darkness rpga je zanimljiv i poprilično kontroverzan lik.

I Siniša iz Gričke vještice. BIlo bi fora u njega se inkarnirati.

Podijelite ovu stranicu