1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Cosmic Encounter

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Dremora, 9. Svibanj 2009..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Meni je Locust predobar, no u toj pobjedi sam se skrumpirao kada sam u napad prilikom kontroliranja 4 kolonije išao namjerno izgubiti. Rezultat toga je bila pobjeda na krugu iduceg igrača jer sam izvukao super power :)))))

Novi elijeni su zabavni, no neki od starih su sada josh zabavniji

Ma s novim flareovima je zabavnije :D. Pitam se od KOJEG igrača si to izvukao? ;)))))))

2. zli_pablo

zli_pablo Novi Član

znam, zato i kazem da bi za 200 kn odmah kupio :D :D

Ja sam igrao kod frenda stari najbolji Mayfairov Cosmic i More Cosmic. Nakon toga sam bezuspješno pokušavao naći neki na e-bayu ali svi brzo skoče na preko 200E.

Onda sam malo mozgao, prikupio materijale i ručno napravio svoj. Isti je kao i Mayfairov samo što još ima mogućnost customizacije iz već poznatih razloga.

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Jel zna ko mozda pravila za one "reverse" planetarne sustave, ono di svako od plejera ima neku shemu posebnu?
    (to ima Mayfairov cosmic)

4. zli_pablo

zli_pablo Novi Član

Ja sam igrao kod frenda stari najbolji Mayfairov Cosmic i More Cosmic. Nakon toga sam bezuspješno pokušavao naći neki na e-bayu ali svi brzo skoče na preko 200E.

Onda sam malo mozgao, prikupio materijale i ručno napravio svoj. Isti je kao i Mayfairov samo što još ima mogućnost customizacije iz već poznatih razloga.

EDIT: iz nekog razloga ovaj forum mi izgleda dosta zaj♥♥ano i ne vidim sve postove nego nekakve topice pa se ispričavam ako sam 2 puta postao.

evo pravila za reverse hexove

http://www.redamedia.com/warp/hex.php3

Jel zna ko mozda pravila za one "reverse" planetarne sustave, ono di svako od plejera ima neku shemu posebnu?
    (to ima Mayfairov cosmic)
    http://www.redamedia.com/warp/hex.php3

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

6. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Rečeno je da ako netko ima pitanja oko CE turnira da ovdje pita

Pa imam ja jedno pitanje

Ako sam ja prvak, pošto je sam kozmos tako odavno odredio, zašto ostali uopće sudjeluju?

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Rečeno je da ako netko ima pitanja oko CE turnira da ovdje pita

Pa imam ja jedno pitanje

Ako sam ja prvak, pošto je sam kozmos tako odavno odredio, zašto ostali uopće sudjeluju?

Pretpostavljam da ćeš dati nekakvo pojašnjenje kako da te pobjede lakše kada si toliko samouvjeren? :D

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Naravno dat ću ljudima formulu za to

xy € = moj poraz ^^

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Gledajući tvoje aliene, dobro si prošao. No, može te se counterat. Nadaj se da Leviathan neće biti u borbi s Virusom :P

Naravno dat ću ljudima formulu za to

xy € = moj poraz ^^

Nisi izvukao Mercenarya ^^

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Tko kaže da ću roleplayati svoje elijene pa ne igram cvilidretu, iako bi tek to bilo ful zabavno ^^

12. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ja imam Snivelera. Obećavam da ću cviliti ko pi**ica samo kako bih iziritirao ljude, a možda i pobijedio :D

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ajde, molim vas da se izjasnite za neke datume tokom 12. i 1. mjeseca. Da do kraja 1. to bude gotovo. Predlažem da se ovi izvučeni alieni zadrže, no ako je potrebno grupe mijenjati ovisno o mogućnosti igranja određenog datuma, to se lako napravo. Molio bih da se izjasnite za okvirno neke datume da možemo početi igrat. Mislim, mogu ih ja staviti ali to nema smisla. Bolje da se svi izjasne da okvirno čujem s kojim vremenskim intervalima raspolažem kako bi ovo krenulo.

15. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

18-19 te 25-26 sam a1, vikend kad je nova je no-no.

16. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

meni odgovara više-manje bilo kada od 22.12. do 10.1., a inače su vikendi oke.
    samo naravno, da se objavi datum par dana ranije da ne bi neš drugo planirao taman za taj dan ^^

17. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Dubo, Nives, guknite. kaćemo?

18. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Klosharr, Jarl, Raven. Ako ikako možete na isti dan, recite mi. To mogu i organizirati kod sebe doma. Pridružim vam možda još nekoga. Probajte naći neki kompromis. Ostali?

19. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

mogu recimo možda četvrtak od 4, al to je upitno, ili vikend u neko dnevno vrijeme?

20. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

ovaj tjedan jedino vikend.

Podijelite ovu stranicu