1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Cool, Ljiga, Nesnosan

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Nea, 6. Veljača 2010..

1. Nea

Nea curica

Dok čitate/gledate razna fantasy i sf djela njihovi likovi uostalom kao i u rl izazivaju razne osjećaje i reakcije, pa da ne duljim:

Totalno su mi cool:

Miles Vorkosigan i Tyrion, osobe koje unatoč svojim hendikepima rulaju u djelima, preživljavaju i neodustaju.
    Daenerys zbog onog što je preživjela i unatoč svemu kakva je postala.
    Noćna straža kao grupa, bez obzira na razloge zbog kojih su se pojedinci našli u Straži, oni su mi na zidu tamo, prva crta obrane od nečega strašnog, odvojeni od svijeta totalno mistični i divni.
    Xena ona se ne može opisati a odmah iza nje i poručnica Ripley- eh kad ona dohvati mašinku :love: Alice u Resident evilu - nesalomljiva
    Doktor iz Star Treka, obožavam ga jednostavno zbog njegovog "šarma" :dunno: , Ronan dobar ratnik jel :ninja: a uz njega i Wraith - onaj prvi mi je bio totalno sexy zbog one tvrdoglave odlučnosti pri mučenju gladi.
    I Zed iz Seeker - totalno je oličenje mojeg čarobnjaka a ima i dobre fore onako star i vražiji sav. :cocky:
    Dean iz Supernaturala - jak i ima jel... petlje, pomalo lud u svojim nastojanjima :nice: ali ne tako lud kao doktor iz Fringea - postoji li itko luđi :unsure: zato mi je i on simpa :nice:

Ljige:

Nema ih baš puno, ali mi je Xenina Gabriela totalno :roll: , Harry Potter koji kao da nikada ne zna što se sve zapravo događa oko njega (govorim o filmu), te dr. Bashir - mislim da bi svi bili sretniji da njega nema.

Nesnosni tj živciraju me:

Cersei - zato što se počela igrati igre kojoj nije dorasla i umjesto da se povuče neslavno je završila, Sansa Stark - gdje je staviš tu ostane, ništa ne može, svega se boji.
    Dr. Rodney - u vezi njega imam podvojene osjećaje - živcira me njegovo brbljanje i kukanje, no u epizodama kada to nije toliko izražena te njegove osobine su mi strašno simpatične.
    Seeker - samo nek on traži i traži i traži... :roll:

Vjerojatno ću se sjetiti još nekih kad vidim vaše primjere :think:

2. Feyrin

Feyrin Novi Član

Najkuler među kulerima:
    Gimli- jer je kul od brade do pete

3. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

nesonosan je glupi frodo. u filmu, u knjizi, svugdje. :unsure:

a sad si me sjetila, ares u xeni mi je skroz cool jer je onak pravi faker i čak je i xena pala na njega :dunno:

4. jele.van.damme

jele.van.damme karakonđula

COOL- Cordelia Vorkosigan,vidi se na koga je "mali"

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dark Schneider je faca.

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

jessica Atreid je totalno cool.

7. mirolamb

mirolamb Novi Član

nečega strašnog, odvojeni od svijeta totalno mistični i divni.
    Xena ona se ne može opisati

Isuse,žena koja je izumila gaće (bijele pamučne).Najjadniji prikaz antike ikad,a da ne govorimo da je bila i u Egiptu,pa malo brijala s Rimljanima,Kinezima,kvazi-Isusom.Čisti očaj!

8. Rindora

Rindora Novi Član

Isuse,žena koja je izumila gaće (bijele pamučne).Najjadniji prikaz antike ikad,a da ne govorimo da je bila i u Egiptu,pa malo brijala s Rimljanima,Kinezima,kvazi-Isusom.Čisti očaj!

Zato se i zove američki trash.

9. Versius

Versius shajzeshit

novozelandski vise :laugh:

10. Rindora

Rindora Novi Član

Da, istina. Novozelandski :laugh:

11. Sammael

Sammael Knjižničar

The Doctor je najcool lik ikada. Ubija svemirske osvajace mandarinom, rusi premijerke sa sest rjeci (a da malo dodjes u hrvatsku?), suocio se oci u oci sa vragom, zaveo madame the pompadour, razdjevicio Good queen Bess i natjerao zakone vremena da budu njegova kuja. I sve to naoruzan šrafencigerom. E to je faker.

12. haleyica

haleyica Novi Član

Sammael - the Doctor.... Ni ja ga ne bih bolje opisala :sad:

Jedan moj: Tuvok.... Uvijek je tako cool i flegma i sharp minded i ''ništa mi neće ovaj dan pokvarit'' (barem izvana). Big like :belj:

Sad sam se sjetila da me ponekad bio annoying Wesley Crusher. Uvijek je morao biti the best i on je sve znao i tu nije bilo iznimki....

13. kunoichi

kunoichi Aktivan Član

cool- Odo :love: , Rorschach (iz watchamena), Christian Bale kao cleric u Equilibriumu

ljiga- Jabba the Hutt (ne samo po izgledu)

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

nesnosni: kepten džonvejnica sa svojim pridavljenim glasom
    Tuvok s metlom u guzici
    Neelix a.k.a pas
    7of9 koja nema ništa osim sisa.
    Xena-jer je trash bez humora

cool: Conan, dakako :dry:
    Merlin iz Excalibura

na ljige se ne obazirem

15. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

ljiga-wormtongue iz LotRa..toliko ljigav da kad sam ga gledao sam imao osjećaj da moram obrisat ekran nakon njega....

16. Feyrin

Feyrin Novi Član

cool- Darth Vader, Han Solo, Chewbacca, R2D2, Yoda

nesnosan- C3PO, Luka Nebošetać

17. Nea

Nea curica

...ono...

sutra, jelačić, točno u podne...

:happy: pa da mi još malo pričaš o Xeni :great:

Sad sam se sjetila da me ponekad bio annoying Wesley Crusher. Uvijek je morao biti the best i on je sve znao i tu nije bilo iznimki....

O da, on kod mene ulazi u kategoriju ljigavih :happy:

18. mirolamb

mirolamb Novi Član

...ono...

sutra, jelačić, točno u podne...

evil.gif pa da mi još malo pričaš o Xeni nunchake.gif

Trideset i osam ljeta,a Xena mu je sveta
    Bjež'te vuci,batina mu u ruci.

:P

19. Nea

Nea curica

:laugh: joj, a ne mu :belj:

a rukavicu nisi podigao .... Chuck :laugh:

20. Feyrin

Feyrin Novi Član

COOL: Guybrush Threpwood i ona lubanja, ne mogu se sjetit kako se ono zove.

Podijelite ovu stranicu