1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Civilization

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 8. Studeni 2006..

?

?

1. 1

0 glas/ova
    0.0%
  2. 2

6.7%
  3. 3

6.7%
  4. 4

20.0%
  5. 5

20.0%
  6. siljenje da odaberem samo jedan dio tog serijala smatram osobnom izdajom

46.7%
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

2. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Uostalom, tko još uvijek igra s edge scrollingom? Imam Razer Tartarus i tipkama lakše određujem u kojem smjeru želim da mi se kamera miče.

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Sa skrolom igraju oni sa normalnim mišonjama, a ne razer dildom. S obzirom da se očito ovim nastavkom pucalo na nove u žanru, a ne sa nekim UI perverzijama... neka to fixaju.

4. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

5. Sherpa

Sherpa Legenda

6. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Lakše mi je imati jednu ruku na tipkovnici a drugu na mišu i onda tipkama mičem kameru i imam neke shortcute. Kaj, nikad nisi igrala strategiju, Ano?

7. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Nemam problema s time kako igraš igru, imam problem s time kako se pretenciozno izražavaš, kao da svi imaju mogućnost pljunut 200 baksa na rejzer čil.

8. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Bilo je sto baksa i zašto te uopće boli k♥♥♥c? :D

Strahozec i Sherpa se ovo sviđa.
  9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

cuz you actin' like a dick. Znaš da ana to ne voli pa dođe pojasniti, ti ko da si od juče bokte.

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Moj mišonja košta 10 baksa pa moram edge scrollat artonyse. Alternativa su tipke na tipkovnici što je em sporo em neprecizno.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  11. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Moj je isto bijo 10 lol ali je skroz najs i beli je pa izgleda ko da sam bogati pretenciozni mac user :rin:

12. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Evo, sad ću ga bacit u smeće i kupit miš od 10 baksa da mi se ne osjećate siromašno. Evo. Samo za vas. :loving:

Strahozec se sviđa ovo.
  13. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Oklen ti te projekcije o siromaštvu, a i čemu sad to... čisto sumnjam da bogati ljudi imaju takve grdosije. Imaj ti uostalom mišonje kake oš, al nemoj mi se tu preseravat sa izjavama ko danas koristi edge scroll ko da smo u srednjoj. 99% civ igrača ga koristi garant, za ostale žanrove nisam siguran.

15. Artonys

Artonys Wolves Die Young

99%? Odakle ti ta informacija? :))))))))

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ja doslovno ne znam nikog u rvackoj od gejmera da ga koriste osim aronisa obvi :think:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Izvucena iz dupeta.

Sam koristi sve funkcije koje ti miš ima, zato si ga i kupio. Dao si pare za nešto što stalno koristiš, i za nešto što voliš.

18. aasgardium

aasgardium Eydishan

Meni taj razer izgleda kul, moram nać neki rivju ili nešta da vidim jel se može koristit za autocad i slične programe.

19. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Cccc deca pustite aronisa da mu bude u necem najveci. Pis end lav.

20. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

A ono, brate mili, izražavanje na razini osnovne škole.

"Tko još ide busom, mene je tata dovezao autom, i to BMWom"

Podijelite ovu stranicu