1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Catfights

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Ur-Quan, 22. Studeni 2017..

1. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Na forumu linkaš na Twitter na kojemu linkaš na osobni page gdje se nalazi tvoj tekst... oook.

Sami tekst me je izgubio nakon par klišeja previše i premalo pravih informacija. Tiraža o tome kako ljudi čine sajam je apsolutno nepotrebna.

Uz to, malo više lektoriranja bi dobro došlo (iako ciljana publika vjerojatno neće ni primjetiti)

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Zašto ne bih linkao na twitter, to što si ti mutav kliknuti direkt na link i otvoriti bez da otvoriš twitter, to nije moj problem. Osim toga, razlog je prilično jednotavan, twitter lijepše izgleda nego c/p linka članka. Ovako ljudi odmah vide naslov i sliku.

Tekst ima itekako informacija, osim toga, imao sam tekst ranije o informacijama. Tko prati mogao je vidjeti. Lektoriranje je sada negdje napravljeno, frend je jučer otišao spavati, a ja sam htio članak odmah objaviti. I kada govorimo o ljudima, itekako je važno, no što ti znaš, kao da si ikada bio blizu infogamera te vidio kako to izgleda.

4. aasgardium

aasgardium Eydishan

Drugim riječima, reklama za twitter account i 227 gaming. :laugh:

Ur-Quan se sviđa ovo.
  5. Sherpa

Sherpa Legenda

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Je ode leži veliki markentiški potencijal :lol:

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

E de fakat neš reklame j♥♥oled, zašto su svi tak negativni ovdje i sprdaju sve što netko napravi/napiše. Kad smo kod gejmera - ja preskačem i ove godine makar mi na 10 minuta od stana. :P

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Gdje vidiš ti sprdanje?

A jesi gdje vidio vrijeđanje?

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Kakva pobogu reklama za twitter, kojeg ionako nitko ne koristi u ovoj državi. Osim toga, jedini tko ovdje još prati video igre je @Aronys no on me prati na twitteru, kao i ja njega. A čak ne znam koliko ga on uopće koristi.

Što se tice sajta, tko želi mogao je pročitati, tko ne želi mogao je ignorirati. Kao da sam ikome držao pištoj nad glavom da dođe i pogleda. Osim toga, u ranijim danima sam plaćao reklame i imao bolji odazvi nego što bih imao nasumičnim stavljanjem linkova na raznim sajtevima. Zar je netko zaista lud da misli da mi treba Eydis? Imam para da platim reklame, no to ne radim pošto sam zadovoljan trenutnom situacijom.

10. aasgardium

aasgardium Eydishan

Pa dobro Sherpa, zar ne vidiš da sam se šalio?
    Ne znam kako drugačije prikazat šalu osim da stavim smajli na kraj posta.

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Već smo zaključili da si cijepljen od humora ;)

12. aasgardium

aasgardium Eydishan

Rugala se sova sjenici da ima veliku glavu. :lol:

13. Strahozec

Strahozec Douchebag

Misliš negativno ko ti meni na kodi temi :coffee:

14. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja? Gdje to?

15. Sherpa

Sherpa Legenda

tu se varaš, i tu se dobrano varaš :). Mislim, ajmo realno, ovaj forum nije imao dosadnijeg lika od tebe, čak ni gost i ilija zajedno nisu bili na toj razini.

KosA se sviđa ovo.
  16. aasgardium

aasgardium Eydishan

17. Sherpa

Sherpa Legenda

eto, čovjek ponosan, barem je u nečem naj.

18. aasgardium

aasgardium Eydishan

A jbg, ako ti toliko smetam imaš onu opciju za ignore. Šta da ti drugo kažem.

19. Strahozec

Strahozec Douchebag

@IvanhoeMisliš negativno ko ti meni na kodi temi :coffee:

20. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ne budi zao

Podijelite ovu stranicu