1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Brandon Sanderson

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Sammael, 7. Ožujak 2009..

1. Montheus

Montheus Novi Član

Da, čuo sam puno takvih mišljenja, da kvaliteta opada kako ide radnja... Kažem, pročitao sam tek cca 150 stranica druge knjige i još uvijek ne vidim pad kvalitete. Nadam se da ni neću, ali opet, ako svi govore isto, samo je pitanje vremena...

2. autumn

autumn |-O

ja nisam primijetila pad u kvaliteti, jednako je pitko, filmicno i dobro osmisljeno kroz sve tri knjige.

3. Montheus

Montheus Novi Član

Da, takav feeling i mene prati, zasad. Definitivno je filmičan, mogu bez problema vizualizirati svaku scenu... najjače mi je bilo dok sam čitao prvu knjigu i scena kada se prvi put pojavljuju inkvizitori sa onim čeličnim čavlima u očima... pošteno sam se naježio :D

4. autumn

autumn |-O

jel da? jedina knjiga u zivotu kod koje sam citajuci tocno vidjela kako bi j♥♥en film.to bio :D
    kako sam za vrijeme asoiaf stalno mislila kako (srecom) nema j♥♥ene sanse da to snime, ovdje mislim da bi j♥♥en film napravili.
    radnja je dosta jednostavna, likovi su dobri...

5. Montheus

Montheus Novi Član

Yepp, u potpunosti se slažem. Posebno bih volio vidjeti alomantske borbe u zraku, iako mi se nekako čini da bi izgledale nešto alla Tigar i zmaj, no tko zna... MOžda ima i šanse da sve vidimo na velikom platnu; na Wikipediji piše da se radi film i da je F. Scott Fraizer (writter for xxx: return of xander cage) odabran za redatelja...

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

To uljeva povjerenje u dobar film :lol:

7. Montheus

Montheus Novi Član

he he, da, baš... :belj:

8. kukuriku

kukuriku Transcendent

xxx: return of xander cage - to mora bit nešto najlošije ikad jer me sam trailer naživcirao do razine trzanja kapka i osjećaja plazećih baja. brrrrrr. dno bunara punog užasa.

aasgardium se sviđa ovo.
  9. Winter

Winter Joker

Većinu fantasy knjiga će holivudski imbecili iskasapit i prilagodit šupljikavoj masi.

10. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kad već pričate o filmičnosti bitki.
    U Sablji od Gavrana, zračne bitke su mi bile tako dobre.
    Još sam i na youtubeu gledao sve te finte avionima radi bolje predodžbe.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  11. Montheus

Montheus Novi Član

Definitivno. I ja se nisam pomaknuo dalje od trailera. Za neke je stvari život jednostavno prekratak.

12. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ja sam pogleda
    Gledo sam i gore filmove
    Npr xxx 2 s onim crnim ledom :vomit:

Podijelite ovu stranicu