1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Borba Titana

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 6. Veljača 2010..

?

Lara Croft vs. Indiana Jones

1. Lara Croft

41.7%
  2. Indiana Jones

58.3%
  1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Razmazena? Pih, sta je sve ta prosla...

2. Dior Aranel Eluchil

Dior Aranel Eluchil Uz velikog čovjeka često dolaze i velike greške!

Jel vrijeme za neku drugu borbu titana, očito da ljudi više vole Laru od Indiane.

3. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Može. Kršćanstvo vs. Ateizam. Mislim da to još nismo.

Lord se sviđa ovo.
  4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Znanost vs. filozofija :D

5. Dior Aranel Eluchil

Dior Aranel Eluchil Uz velikog čovjeka često dolaze i velike greške!

Ne znam što bi smo dobili s borbom kršćanstvo vs ateizam osim podatka da na eydisu su većina ateisti?

6. Lord

Lord Aesir Illuminati

Pa što ne vidiš da lupa gluposti :D

7. Batman vs. James Bond.
    Da su im Alfred i Q pri ruci, to se podrazumijeva, kao (nadam se) i to da mislim na defaultne karaktere iz njihovih respektivnih fikcija a ne iz adaptacija, jer će se inače debata beznadno zapetljati u "koji bi Batman što sve uradio kojem Bondu" i obrnuto.

8. Amarok

Amarok Perpetuum Mobile

Ako su defaultni karakteri, što ne bi onda Batman obrisao pod Bondom? Nisam čitao Bondove, ali, koliko shvatih, radi se o generičnom špijunu koji je onda kroz razne verzije postajao sve nadljudskiji i nadljudskiji.

Batman je i u originalu bio luđak koji se oblači ko šišmiš i radi pizdarije. (Iako ovdje isto vrijedi napomenuti da nisam čitao niti prve Batmane. U biti javljam se bez da imam išta konstruktivno doprinijeti. Jej Internet!)

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  9. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ma de Batman je Bond na steroidima. Sve što ima i on ima i Betmen samo što betmen zna da se tuče ko pravi.

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

FYI, Batman je majstor savatea

11. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Batman naravno, kakvo je to pitanje.

Bond je fejker.

12. Ha, a koliko ih je pročitalo originalne Flemingove Bondove? (= priznajem, malo je teže za prožvakat ovu usporedbu; priznajem i sam da mi i samom iskrsavaju filmski nosioci ovih dvaju uloga, dok se prisjetiti batmana iz Detective comicsa mogu samo na silu a Bonda skoro i ne mogu. Kakvu razliku čini to što si (i) naslikan..

Ne smatram doduše da je baš tako jednostrano. Nisam bezveze inzistirao na tech podršci za oba lika, i kad bi se 007 pripremio kako treba, imao bi po meni šansu protiv šišmiša (ne treba reći, ni ovaj nije goloruk, but still). Tim više što je u akciji Bond nepokolebljivo miran, hladnokrvan zapravo, dok se Wayne pod prvo osvećuje, a pod drugo dobro zabavlja. Last but not least, tu je i malo pitanje 00 licence...

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Grammaton Cleric vs Agent 47?

Rekao bih da bi ovo bio fer fight, obojica su podjednaki.

14. Strahozec

Strahozec Douchebag

evo indi vodi zbog mog glasa :yeah:

@aasgardium
    glaso bi za ćelavog barkodaša

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja sam India izjednačio s Larom. :smile:

Zašto 47?

16. aasgardium

aasgardium Eydishan

evo još...

Super gran vs nananananana batmaan?
    Spartak (Kirk Douglas) vs Spartak (:lol: Goran Višnjić)?

Podijelite ovu stranicu