1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Borba Titana

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 6. Veljača 2010..

?

Lara Croft vs. Indiana Jones

1. Lara Croft

41.7%
  2. Indiana Jones

58.3%
  1. Faint Smile

Faint Smile ilija64

recimo da je borbena disciplina hrvanje u blatu. definitivno lara.

Ayllwyn se sviđa ovo.
  2. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

indie, all the way

3. Aka

Aka Baby steps

Lara, al to uopće nije zato jer sam odigrala sve Tomb Raider igre, pogledala sve TR filmove I pročitala sve TR knjige koje su napravljene prema TR filmovima :D

She's hot and she kicks Aass. Also, boobs.
    Ona jede opasnost za doručak. Ona ubija najopasnije bed gajsove iz zabave.
    Bori se sa mitovima, legendama i bogovima.
    Ona spašava svijet.
    Lara je savršena :D

E, i moram se osvrnuti na zadnji poll - Dresden ždere Angela za doručak svaki dan, 0-24, i po badassness, i po kul sposobnostima i po guilt tripu koji si svaki božji dan nameće :D
    Plus, puno je, puno dublji kao lik.

4. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Yup. Indija bi pojela za doručak. :mmm:

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ali tek kad se javi popu šimi

6. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

7. Amarok

Amarok Perpetuum Mobile

Pfft, sve to vrijedi i za njega!

Okay, less impressive in the boob department. Ali vidi ta apolonska prsa! THEY BELONG IN A MUSEUM.

Glavna razlika je u tome da je Lara akrobat, dok je Indy nešto manje grandiozan. U glavi mi je njeno skakutanje i pucanja iz dva pištolja dok Indy glanca bič.

Indy mi je draži, ali Lara bi u općem sukobu pobjedila. Osim ako se na šakaju. Lara je u boljoj formi, ali Indy ima tendenciju u šakačkim natjecanjima preživjeti i poraziti znatno sposobnije borce.

8. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Vidim da si jasno zaključio da je u svim aspektima gospodična Kroft jača od gdina Jonesyja. :evil2:

9. Amarok

Amarok Perpetuum Mobile

Henry Jones Jr. nikad niti nije bio najjači dasa u selu, ali je bio sposoban, snalažljiv i s više sreće nego pameti. Zato ga i volimo :loving:

Gospodična Kroft je OP superheroj :belj:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  10. Dior Aranel Eluchil

Dior Aranel Eluchil Uz velikog čovjeka često dolaze i velike greške!

Ovako gad glasam, i kasnije gledam glasove, se osjećam kao u nekom podrumu gdje sam uplatio pare na miša broj 2. I sad navijam...

no uzmimo za primjer da se oboje žele domoći kristalne lubanje, tko bi ju na kraju imao? Ja mislim di Indiana pobjedio.

11. Aka

Aka Baby steps

Ali Lara je pronašla THE Pandorinu kutiju i nije ju odlučila otvoriti.
    How badass is that? :D

Indiju priznam da je žilav. Al svi znamo da on to radi samo zato jer mora, i jer nekome život ovisi o tome, ili jer mu je tata senilko koji voli skitati. Lara? Lari je to zabavno.

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Uh sumnjam.

Bitno je napomenuti da Lara, ako želi, ima još i pozamašnu financijsku podlogu da dođe do onoga što želi. Ne mislim nužno da bi ju kupila ili nešto takvo, nego bi mogla nabaviti gađete, koji bi joj eventualno mogli pomoći.

Al toliko puta sam odigrala svaki dio TR da vjeruj, ne treba ona nikakav gađet da dobije ono kaj želi. :laugh:

13. Dior Aranel Eluchil

Dior Aranel Eluchil Uz velikog čovjeka često dolaze i velike greške!

Istina ne treba, ako hoće mene, tko sam ja da se bunim...:happy2:

14. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

LC mi je jedna od najnezanimljivijih likova u igrama makar mi je prvih par TRa bilo fino, pa ću dat glas starom Indiani. Da nije usro motku sa zadnjim nastavkom uopće se ne bi trudio pisati išta osim njegovog imena.

16. Faint Smile

Faint Smile ilija64

samo da lara ne preserava.

Dior Aranel Eluchil se sviđa ovo.
  17. Rin

Rin essjaydubya

Mislim da je jadni Ford imao dizenterziju i da mu je bio pun kufer mačevanja.

18. Aka

Aka Baby steps

čitala sam negdje da su tu scenu snimili nakon što su je već milijun puta probavali i nikako nije bilo dobro, dok jadnom Fordu nije jednostavno dojadilo i samo je preko volje upucao lika. Spielberg je svršio od savršenstva i taj je pokušaj ušao u film.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  19. Amarok

Amarok Perpetuum Mobile

Zapravo je bilo ovo što je Rin rekla - Forda udario proljev, samo upucao tipa i odjurio na WC :mrgreen:

20. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

lara je razmažena bogatašica. indi mora svoju lovu zaslužiti. qed.

Ur-Quan se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu