1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Borba Titana

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 6. Veljača 2010..

?

Lara Croft vs. Indiana Jones

1. Lara Croft

41.7%
  2. Indiana Jones

58.3%
  1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

[spoiler ] i u drugi isto samo /spoiler

Hm, da, voljela bih to vidjeti. Ja obožavam Deana i Sama, ali Buffy je stvarno boss. I ne samo zato što je slayerica, slayerica je bilo koliko oćeš, ali ona je baš specifična.

I ne ide u paru s angelom, koliko s willow. Da imamo dvoboj sam i dean vs buffy i willow dečki bi ostali samo trag na asfaltu. :laugh:[/spoiler]

2. tulkas

tulkas Isus Krist

A ajmo ono, malo manje izbalansiran dvoboj xD

3. Dior Aranel Eluchil

Dior Aranel Eluchil Uz velikog čovjeka često dolaze i velike greške!

Oba dvojica su prošla sve, od pakla, čistilišta. Borili su se i protiv čarobnica i protiv raznih mega biča. Ono zbog čega mislim da bi oni pobijedili je to što oni sami sebi kroje svoju sudbinu. Buffy se često dosta oslanja na tuđu pomoć, na pomoć oko toga što kojem biću šteti, kako ga pobijediti i slično. Malo toga otkrije sama. Ok dijelom bi joj tu pomogao Angel. Ali kada se radi o ispitivanju tuđiš slabosti, i onda iskorištavanju istih Sam i Dean su nenadmašivi.

4. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Uhm jesi ti gledao buffy? :think:

ovo mi se čini kao da uspoređuješ buffy iz prve sezone i sama/deana iz desete. :think:

5. Dior Aranel Eluchil

Kako ne, gledao sam Buffy sve.

i obožavam tu seriju.

ali i dalje nah, sam/dean su moćniji. No pošto to nije tema. Vratimo se na Angel vs Dresden. Gusta borba.

6. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Da ali rekao si:

Ima smisla samo za prvu sezonu. Buffy kasnije, pogotovo nakon srednje postane jako samostalna i konstantno sama ide u borbe i donosi teške odluke. :sad:

7. Dior Aranel Eluchil

Ok donosi teške odluke. Ali jako često ima veliku pomoć od willow, spike i ostalih. Uvijek sam te pobjede više gledao kao pobjede svih, jer svatko od njih je imao neku ulogu koja je baš u tom trenutku bila jako bitna.

8. Kathegar

Kathegar =I=

Dresden. Audiobooks ftw. Lets just say pyrofuego and call the vampire dead. XD

9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Meni je super kaj njegove audiobukove čita James Masters. :evil2:

Bilo je pomoći, ali rješavala je ona puno toga na svoju ruku. jer je morala i jer su to svi očekivali od nje. :cry:

Arwen Undomiel se sviđa ovo.
  10. Arwen Undomiel

Arwen Undomiel Novi Član

Ma joj, da nije bilo Buffy, ne bi bilo nikoga od njih...Willow i Xander ne bi preživjeli ni prvu epizodu prve sezone. :belj: I je, istina je da su u velikom broju slučajeva svi radili zajedno protiv nekog big bada, ali uvijek je ona bila ta koja bi presudila (osim u slučaju evil Willow). Uostalom, sjetite se zadnje sezone kad je praktički izbace iz vlastite kuće jer su svi skupa glupi...i koliko puta je svatko od njih nešto zasrao (jel se smiju upotrebljavati ovakve riječi ovdje? :unsure: ), a ona je morala spašavati stvar... Ma Buffy je super, samo je problem kaj su je s vremenom neki počeli manje-više uzimati zdravo za gotovo, imali ogromna očekivanja (spašavaj svijet na dnevnoj bazi, imaj posao od kojeg možeš plaćati račune, budi super frendica i sestra i uvijek tu za sve)...a kaj je najbolje, njoj je sve to najčešće uspijevalo, makar ne uvijek na načine kako su si to "oni" zamišljali. Jer Buffy uvijek nađe bolji način. :good: Eeeeeeeeeeeniveeeej, o čemu se ono pričalo? :unsure: Aha, da, Buffy je super i može srediti svakoga. :cool: Osim Galadriel.

11. Lord

Lord Aesir Illuminati

Smiju se takve riječi koristit ne brini :D

Evil Willow je bila mmmm :mmm:

12. Venator

Venator Runesmith

13. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Pht, kaj? Pomela bi bafica pod s njom. I onda bi si uzela Galičin prsten i nosila ga kao fešn stejtment. :cool:

14. Arwen Undomiel

Arwen Undomiel Novi Član

Sori, ali nema šanse. Obožavam Buffy, ali Gal joj ne bi dala ni da joj priđe. :belj:

Lord se sviđa ovo.
  15. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Upravo razmišljam kakvo bi dobro ime Galadriel i Buffy dobili kada bi prošle ritual i postale Taken. Heh.

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Zivis u zabludi :blee:

17. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Angel vs. Dresden
    Uredi
    1. *
      Angel
      7 glas/ova
      46.7%

2. Dresden
      8 glas/ova
      53.3%

Dresden je pobijedio za dlaku! :onoz:

Ajmo dalje, slijedi borba arheologa! :w00t2:

Lara Croft vs. Indiana Jones

O njima sve znate, borba može započeti! :viking:

18. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Evo svih borbi do sada:

1) Zmaj vs. Grifon
    2) Kerber vs. Akromantula
    3) Vukodlak vs. Vampir
    4) Hydra vs. Kraken
    5) Minotaur vs. Sfinga
    6) Vukodlak vs. Succubus
    7) Mantikora vs. Profesorica iz matematike
    8) Terminator vs. Caprica 6
    9) Galadriel vs. Daenerys
    10) Angel vs. Dresden
    11) Lara Croft vs. Indiana Jones

Primjećujem da smo od mitoloških bića došli do likova iz knjiga, serija, igara, filmova.

Meni ne smeta, ali predlažem da uz glasanje, predložite i daljnje borbe. :nice:

Stavim ovaj popis u prvi post da se ne ponavljaju. :smile:

19. Dior Aranel Eluchil

Možda bi trebao boldat pobjednike borbi?

Indiana ili lara, hm po izgledu svakako lara...no tko bi pobjedio, mislim da je Indiana veća faca

20. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Pa ne znam dal se u ringu gleda izgled. :think:

Podijelite ovu stranicu