1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Borba Titana

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Elvenstar, 6. Veljača 2010..

?

Lara Croft vs. Indiana Jones

1. Lara Croft

41.7%
  2. Indiana Jones

58.3%
  1. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Galadriel je skoro nepobjediva. Pogotovo jer koristi Ring of Power koji joj daje +20 na sve statse i ima Wraith formu koja joj daje temporary invincibility.

Khaleesi skoro jedino što ima je Notoriety zbog toga jer je Mother of Dragons, ali to je pasivan ability. Jest da ima Mother's Call ability kojim zapovjeda zmajevima, no taj ability ponekad zna misfireati i zbog toga ona može potrošiti skoro svu manu, a zmajevi je ne slušaju.

2. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Relativno sa svojim svjetovima, ipak je Daenerys pobjednik :P

3. Faint Smile

Faint Smile ilija64

4. Arwen Undomiel

Arwen Undomiel Novi Član

Ja mislim da je odgovor prilično očit. S jedne strane imamo Daenerys koja je tinejdžerka, još uvijek prilično balava, koja je bez zmajeva i vojske ništa. Donijela je brdo krivih odluka (čovjek je ne može kriviti s ozbirom na nedostatak godina i iskustva), izvlače je urođena karizma i ljepota kojima uspijeva manipulirati muškarcima. Iako, često joj se događalo da unatoč najboljim namjerama i talentu zavođenja, stvari pođu po krivu i ljudi joj rade iza leđa, preveslaju je, ovo-ono. Ok, žena je badass, ima zmajeve (koji je baš i ne slušaju), ima vojsku, neki je vole, neki je mrze, uspjela je srediti masterse i pokoriti nekolicinu gradove (doduše, samo privremeno), tako da joj se to mora priznati. S druge strane imamo Galadriel koja ima preko 10 000 godina, rođena u Valinoru, došla u Međuzemlje, tamo proživjela sva tri doba i vratila se doma u Valinor. U međuvremenu je po kratkom postupku otpilila Feanora, s pobunjenim Noldorima otišla u Međuzemlje, provela brdo vremena u Doriathu gdje je od same Melian učila sve i svašta i samo rasla u svojoj moći, a na kraju postala vladaricom jednog od najuspješnijih vilenjačkih kraljevstava. Imala je moć prilično veću od jednog prosječnog vilenjaka, još i prije nego je postala nositeljicom jednog od tri vilenjačka prstena. Mogla je stati bok uz bok Maiarima i po moći i po utjecaju. A o karizmi da i ne govorimo - sjetite se samo kako je uspjela osvojiti jednog zagriženog mrzitelja vilenjaka, Gimlija. Ok, mogla bi sad jako puno pisati i o jednoj i o drugoj, ali mislim da je jasno na čijoj sam strani. Obje ženske su badass na svoj način, ali Galadriel i Daenerys se jednostavno ne mogu uspoređivati. Kao da uspoređuješ tek propupalu tratinčicu i maslinu staru skoro 1000 godina. So, my vote goes to Galadriel. :P

Lord i Ayllwyn se ovo sviđa.
  5. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ih cekaj da vidis di ce kalesi bit za hiljafu godina e! :laugh:

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

u nekoj maslini :evil2:

7. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Za hiljafu godina će bit albino truplo, možda čak i manje.

9. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Kakva blesava Daenerys, Galadriel ju ošamari da ova dva puta Zemlju obiđe.

Dajte neki ozbiljniji versus.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

GALADRIJEL POBIJEDILA! BRAVO GALO, SLOBODNO ČASTI!

Oke oke, ova dvojica su dakle isti. Identični. Za one koji nisu čitali, odnosno gledali jedno ili drugo, isti su. :mrgreen:

Ali stavim kratak opis ipak. :laugh:

Daklem:

Angel vs. Harry Dresden

Angel

Angel je vampir s dušom kojeg upoznajemo u Buffy the Vampire Slayer, i koji je kasnije dobio svoj spin off, seriju Angel. U Angelu (seriji) on je mračni osvetnik (ok, zapravo je privatni istražitelj) koji uz pomoć svojih pomoćnika pomaže onima u opasnosti. Njegov najveći protivnik je odvjetnička firma Wolfam&Hart, koji se ne bave samo pravom. :ninja: Ponekad pomaže losanđeleskoj policajki u rješavanju neobičnih slučajeva.
    Ne zna pjevati, ali je odličan plesač i poprilično dobro izgleda u potkošulji.:mmm:

Harry Dresden

Harry Blackstone Copperfield Dresden je također privatni istražitelj, no i čarobnjak. On je glavni lik serije knjiga Jima Butchera. Kao čarobnjak je relativno dobar, no ponekad neoprezan. Preferira vatrene i vjetrovite čarolije. Ponekad pomaže čikaškoj policajki u rješavanju neobičnih slučajeva.
    Upravo sam saznala da i Harry ima svoju seriju (The Dresden Files (TV series) - Wikipedia, the free encyclopedia ali je ukinuta nakon prve sezone.
    Harry je ponekad gol i ne zna sa ženama. Poprilično dobro izgleda dok drži ogroman staff u ruci. :mmm:

Posljednje uređivanje: 28. Prosinac 2014.
  11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

13. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

a) ne volem vampire
    b) nisam neki ljubitelj niti urban fantasyja
    c) davno sam gledao buffy
    d) dresdena nisam čitao.

14. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

[kolinda]
    Nema veze glasaj za ejnđela. :ninja:
    [/kolinda]

15. Amarok

Amarok Perpetuum Mobile

Ja ću svoj glas dat Anjelu jer je on šampijon Sila Što Jesu.

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

17. Arwen Undomiel

Arwen Undomiel Novi Član

Ja u svakoj prilici glasam za Spikea, ali kad već nije ponuđen, onda ajde može Angel. :P

Ayllwyn se sviđa ovo.
  18. Laucien

Laucien The Merchant

Ne znam tko je ovaj drugi ali glasat cu za njega cisto zato jer je Angel ultra lame.

19. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Angel nije lame on je samo osjecajan.

20. Venator

Venator Runesmith

Dresden (zbog moje drage). Angel mi je ionako sav neki pi***st. :ninja:

Podijelite ovu stranicu