1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Bob Dylan

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Belmorn, 2. Rujan 2007..

1. Farewell

Farewell Aktivan Član

2. Mshai

Mshai Aktivan Član

Meni čića Bob piše jako fine tekstove pjesama. Ima odličnu karizmu. Na temelju njegovih pjesama stvoreno je preko stotinu obrada. I sam na gitari volim odsvirati par njegovih pjesama. Ima moje poštovanje. No,

Ne mogu se oteti dojmu kako u nekim pjesmama stvarno zvuči kao stari prdonja koji toliko ode u falset da me zabole uši i moram promjenit pjesmu. :happy:

3. Farewell

Farewell Aktivan Član

:happy: :smile: :nice: :roll:

u pravu si, ali to sada otkad je ostario i izgubio glas(ne da mi vrag mira)

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  4. Farewell

Farewell Aktivan Član

5. Farewell

Farewell Aktivan Član

naj pjesma mi je "Girl from the North Country" u duetu s Cashom

to uopče nije pravi Dylan, ima boljih izvedbi te pjesme, tu se samo pokušavao kamuflirati

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Pojasni, želiš reć da je bio dubler?

7. Farewell

Farewell Aktivan Član

:lol: :lol: :lol:

ma baš!Pokušavao je promijeniti identitet i stvoriti novi jer nije mogao podnositi da ga se zove vođom, da ga se proziva i opsjeda. Radio je razne stvari osim što je promjenio glas i pobjegao, dapače, vise puta se seljakao zajedno s obitelji, doživio " motociklističku nesreču" i 8 godina nije išao na turneje, znaš ti to dobro sve, predpostavljam, zar ne :yuk: :sad:

8. Belmorn

da si malo starija i bila 65 u newportu, sigurno bi pljuvala po dylanu

9. Farewell

Farewell Aktivan Član

10. Farewell

Farewell Aktivan Član

11. Belmorn

što bi ti iz toga zaključila o čovjeku? to me zapravo najviše zanima... tvoje mišljenje o njemu kao osobi a ne kao umjetniku

12. Farewell

Farewell Aktivan Član

o njemu kao čovjeku? ne mogu na osnovu par sekundi ili par sati svejedno, zaključiti ništa o čovjeku, osim onoga što su rekli oni koji su ga upoznali, razgovarali s njim, živjeli s njim. A oni kažu da je izuzetno šarmantan, ugodan, duhovit, skroman i zapravo stidljiv. Ovaj intervju mi zapravo govori kako se on nije volio eksponirati na takav način.A možda je bio i napušen :love:

13. Belmorn

a nisi zaključila da nije shvatio pitanje jer se pogubio na pola puta? izbjegavao intervjue i pravio se nedokučivim jer mu vijuge nisu dovoljno brze da spretno i na vrijeme odgovore na sva ona pitanja koja mu novinari imaju za postaviti?
    ili ako čak idemo na teorije zavjera - da on nije ni pisao te pjesme, pa ih nije znao ni interpretirati kad bi ga tražili (ali to je već SF)

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

možda nije media savvy :w00t:

al dobro meni vijuge nisu brze ni bez kamera :nice:

15. Belmorn

Time Magazine Interview
    ovdje izgleda dovoljno sposobnim da mind f♥♥ka novinara

a što farewell misli o njegovoj "there is no great message"?

16. Farewell

Farewell Aktivan Član

a nisi zaključila da nije shvatio pitanje jer se pogubio na pola puta? izbjegavao intervjue i pravio se nedokučivim jer mu vijuge nisu dovoljno brze da spretno i na vrijeme odgovore na sva ona pitanja koja mu novinari imaju za postaviti?
    ili ako čak idemo na teorije zavjera - da on nije ni pisao te pjesme, pa ih nije znao ni interpretirati kad bi ga tražili (ali to je već SF)
    :evil: :belj: :cry: a ima i intervjua gdje praktički neda novinaru do riječi, ali ako ništa drugo, vijuge su mu brze.
    Intervju za Time Magazine je fantastičan,vidiš da mu radi mozak (baš sam stavila isti link ali sam onda skužila da si i ti!)

17. Farewell

Farewell Aktivan Član

18. Farewell

Farewell Aktivan Član

19. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

20. Farewell

Farewell Aktivan Član

ma obratila sam pozornost već prije, ali ne znam stavljati takve linkove, a nitko me nije naučio :laugh:

A onaj Dylanov trostruki bootleg je super i nova knjiga o turneji iz 75.

Podijelite ovu stranicu