1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Boardgame za početnike!

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Mirkhan, 26. Travanj 2015..

1. Mirkhan

Mirkhan The former Zhentarim now Harper

Razmišljam se da napravim minijature od gline pa da sa klincima zaigram nekakav board game u stilu D&D castle Rawencroft il tako nešto. Ima neko nekih predloga il pravila. Bilo kakva pomoć je dobro došla.

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

carcassonne je dobar početnički board game, pravila se brzo nauče i nije ih teško pratiti
    ravenloft je horror i mračan, pa sigurno nije za djecu

Mirkhan se sviđa ovo.
  3. TheSeriousJ0ker

TheSeriousJ0ker Novi Član

Ako želiš da ih uvedeš u fantasy RPG onda pokušaj sa nekom verzijom Apocalypse Worlda ili jednostavno Dungeon World. Apocalypse World prerade su poprilično jednostavne :ghost::knight:

Posljednje uređivanje od moderatora: 6. Prosinac 2015.
  4. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Mi smo počeli sa Settlersima (nije RPG, ali razvija logiku :belj: )

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ajoj, mi smo na Lijepom našom :D

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

probao sam i ja cettlers of satan, odlična igra za uhodavanje. brzo pohvataš mehaniku ali ima puno prostora za razvoj taktike

7. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

8. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Plz @Dremora, nemoj me podsjećati na Necrone.

Moj squad Guardista mora danas pratiti Magosa u istraživanje grobnica istih.Gotta love Only War.

9. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Necroni, kao i sve druge rase, imaju pravo na miran suživot i trgovanje s ovcama!

10. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Ako pod miran suživot misliš da hrpu melte u lice, a trgovanje s ovcama paljbu iz topova Imperijalnih Titana, upravu si!

Podijelite ovu stranicu