1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Board Games

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Thor, 18. Ožujak 2008..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Vidi, svi iz zagreba zainteresirani za boardgameove i pričaju kako je društvo nezainteresirano, a ne vide ispred svog nosa ekipu :evil:

Odma da ste se našli, pofotkali i zaigrali štogod da već imate :whip:

2. autumn

autumn |-O

3. Lord

Lord Aesir Illuminati

E aj molim te zajebi ta sranja oko ograničenja po godinama, srest će ti djeca kad tad takve stvari - bolje da ti budeš kraj njih kad se to dogodi. Uzmi u obzir da te ocjene daje ekipa koja se vrijeđa na podignuti ton glasa i isti smatra barbarskim, dok mi normalno pričamo tako.

4. autumn

autumn |-O

omasio si ceo futbal :D

dijete od 6 godina nije sposobno pratiti neke igre naprosto.

5. Lord

Lord Aesir Illuminati

I to je diskutabilno. Yu-Gi-Oh nije jednostavna igra pa smo ju ko klinci od 6 godina prašili nenormalno :laugh:

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Ovo izgleda super, generalno nemam ništa protiv hibrida između igre na ploči i nekog telefona / tableta

7. autumn

autumn |-O

ne vidim link ali jel to ono od Trzewiczeka?

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Meni je ovo bezveze. Dječja igra.

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

10. autumn

autumn |-O

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Marsijanci mi se čine zanimljivi.

12. autumn

autumn |-O

to je od tipa kaj je radio Robinsona Crusoea
    kojeg btw mi jos nismo nabavili :lol: ali budemo sad valjda narucili, izlazi neka nova poboljsana verzija

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ako ti tako kažeš. :laugh:
    Osim monopola i rizika nisam igrao ni jedan board game. :laugh:

14. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Shame. Shame. Shame. Dingdingding.

15. Sherpa

Sherpa Legenda

@autumn ovo pogledaj kada dođeš doma. Meni izgleda zaista fantastično, Sviđa mi se koncept, to što je kooperativna, to što ima i mini mehaniku video igre, a i ova gradnja mi je super.
    Košta, to neću negirati, i koštat će dodatci koji će zasigurno izlaziti. A puristi neka se zgražaju, što ima ja mogu.

16. autumn

autumn |-O

Pogledam! :up:

jesam ja dobro zapamtila da ti imas djetence? Ako jesam, onda probaj s klincem igrati nesto, zbilja super nacin za zabaviti se preko zime onako obiteljski, bez ekrana

17. aasgardium

aasgardium Eydishan

Nisi dobro zapamtila, nemam djece. :laugh:

18. autumn

autumn |-O

onda sam te s nekim novim zamijenila jbg :D

19. aasgardium

aasgardium Eydishan

@Sherpa gradnja se i meni sviđa, ali glup mi je taj NFC komad plastike i te životinje. To se moglo napravit i malo bolje/ljepše i bez tih NFC digitalnih sranja.

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa baš zato mi se sviđa - zato što nije samo gradnja, nego je gradnja zbog mehanike igre. Zato što je poanta spašavati životinje kada im prijeti izumiranje zbog spajanja koje je potrebno kako bi se dalje igralo. I meni su dovoljno lijepe - imaju tu neku apstraktnu notu zbog kojeg su učinkovite za mehaniku i čine gradnu zanimljivijom.

Isto ovo bez ekrana nije jednako zanimljivo.

Podijelite ovu stranicu