1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Avanture

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od autumn, 18. Listopad 2008..

1. autumn

autumn |-O

Buduci da vidim da nism jedina koja voli avanture otvaram topic opcenito o avanturama. :love:
    Koje su vam bile najbolje?
    Nije po nekom redu ali ja moram nabrojat svoje favorite:
    The longest journey, drugi dio nisam igrala jos a prvi mi je mrak,
    Gabriel Knight, prvi i drugi a treci mi je bio bezveze,
    Syberia, samo prva
    I naravno Broken sword koji je vec spomenut. :love:
    Bila je i jedna odlicna igra koji su kritike prilicno ispljuvale ali meni je bila super, ti si neka pandurka i hvatas ubojicu a sve je nesto spooky i dalje se ne sjecam :belj:

Grozno mi je zao sto u avanture guraju akcijske elemente, mislim da time gube dosta ljudi koji vole avanture a ne dobivaju druge.
    I zao mi je sto se svakih par godina pojavi dobra igra. :sad:
    A sad vi. :laugh:

2. barbara

barbara MIŠO KOVAČ

mislim da je ta o policajki i manijaku indigo prophecy, ako mislis na tu :belj:
    link
    ako nije, neznam kako se zove :laugh:
    inache nisam bash za avanture, ali probah par (loom, escape from monkey island, grim fandango :love:)

edit: koji sam n00b, napisah escape from monkey island, a zapravo igrah prvi dio :sad:
    damn i nazivi :|
    ah :love:

3. autumn

autumn |-O

Ovo je puuno starije. Ali hvala na pokusaju. :love:
    Taj Farenheit mi je uvijek super zvucao, dragi je to igrao na ps ali ja nisam za takve igre. Nemam bas reflekse, niti se snalazim s vise komandi u isto vrijeme. :belj:
    Kad su u trecem Broken swordu stavili onih par elemenata di si brzo trebao napravti niz stvari doveli su me do suza. :laugh:
    Jedva ga zavrsila, a namjerno nisam htjela dragog molit da mi to predje. :love:

4. Sammael

Sammael Knjižničar

dvije rjeci

Monkey Island

TO je kralj point and klick avantura.

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Igrah majmunski otok 2 i 3 , indijana đons neki broj i još neke prastare imena im se ne sjecam , i mozda sam cak igrao i neki slomljen mač, grim fandango nesto jako malo , nes mi nije htjela delat. I pregenijalna mi je bila Deja Vu 2 , s tim da to nije bash klasicni point and click , enivejz , ako netko ima kakav torrent s tom igrom bio bih zahvalan :)=

edit : larry-je sam neke igrao i neke svemirske

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Zak McCracken and the alien mindbenders :lol:
    e, to je bila avantura. jedan od rijetkih koje sam igrao, kad razmislim :lol:

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Bila je i jedna odlicna igra koji su kritike prilicno ispljuvale ali meni je bila super, ti si neka pandurka i hvatas ubojicu a sve je nesto spooky i dalje se ne sjecam :lol:
    jel shema ide da si ti agentica FBIja i hvataš lika kroz naizgled nepovezana ubojstva koja su slična ubojstvima jacka the rippera a i tvoj (pra)deda je sudjelovao u istrazi... il tak neš...

8. autumn

autumn |-O

Da!!! Sad kad si napisao sam se i tog sjetila. :laugh: To je ta!

9. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

10. Valhalan

Valhalan Triumphator

11. autumn

autumn |-O

@Klosh
    Da, to je to! :happy: Super mi je igra bila.
    Sad mi je sljedece na redu nastavak Longest journey, Dreamfall. Vec sam ga dva puta dobila samo sto je jednom bio na ruskom a drugi put se nije dao pokrenuti. :laugh:
    Sigurno nije dobar ko prvi dio ali avantura je avantura.

12. barbara

barbara MIŠO KOVAČ

uh still life.
    igrah demo :0
    bilo je jednostavno, ali opet to je pocetak pretpostavljam pa da ne prepadnu ljude :laugh:

13. Ang

Ang đumbir

Sad mi je sljedece na redu nastavak Longest journey, Dreamfall. Vec sam ga dva puta dobila samo sto je jednom bio na ruskom a drugi put se nije dao pokrenuti. :laugh:
    Sigurno nije dobar ko prvi dio ali avantura je avantura.

Preporučujem gamepad.

14. autumn

autumn |-O

Ne mogu se ja iskoordinirati s tim. :laugh:
    Samo s misem mogu igrat. Eventulano malo tastaturu koristiti.

15. Ang

Ang đumbir

Prešao The Longest Journey po drugi put nema dva tjedna. Kao malo da se podsjetim prije nego zaigram Dreamfall. Potonja je zaista lijepa igra, nema mnogo zajedničkog s point'n'click avanturama, niti avanturama baš općenito. Više kao interaktivna priča. Zastao na jednim od najiritantnijih sneak dijelova. Moglo je i bez toga. Čim oslobodim 6GB ponovno ću instalirati.

Modao Zoe da ima zelene oči.

Naredni tjedan sam prešao igru.

16. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Monkey Island 1, 3, 2 (tim redoslijedom omiljenosti). Igrah i četvorku, ali prezirem 3D.
    Simon the Sorcerer 1 i 2. Igrah i trojku, ali prezirem 3D.
    Broken Sword 1 i 2. Ne igrah ništa dalje.
    Zaka McKrackena nikad nisam prešla do kraja. :sad: Ali zato odigrah Day of the Tentacle. :smile: Sam & Max mi nikad nije sjeo.

Svakako bih htjela odigrati Grim Fandango i još možda Syberiju i Full Throttle. :smile:

17. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

oh , ne znam kako li sam samo zaboravio Discworld :omg:

18. Sammael

Sammael Knjižničar

Zak McCracken and the alien mindbenders :cry:
    e, to je bila avantura. jedan od rijetkih koje sam igrao, kad razmislim :w00t:
    jedina lucasarts avantura di mozes umrjeti. legendarno

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mozes i u indijani đonsima.

20. Sammael

Sammael Knjižničar

al te samo vrati unatrag, u Zaku bi lik umro i igra bi se nastavila samo je nisi mogao zavrsiti.

Podijelite ovu stranicu