1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Apgrejdanje Pile Za Gaming

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nazgul_rulez, 2. Listopad 2007..

1. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Trudim se ne supportat naše šopove što je više moguće. j♥♥eni cigani, pogotovo kad se radi o cijenama laptopa. Alienware 17 Gaming Laptop | Dell UK Znači ovaj laptop je u UK 10000 kuna dok je kod nas pet do sedam tisuća skuplji. :lol:

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

Jbg, tako je to kod nas.
    Tolika razlika, wtf?

3. Aronys

Aronys Wolves Die Young

UK ima manji porez na elektroniku.

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Super da si našao laptop koga kupuju oni kojima svejedno koliko košta. Mislim da je alienware publika ionako opasna sa previše novca po džepovima. Uvezi ti to lijepo pa plati PDV na to i mirna bosna.

5. mrzovoljni trol

Alienware kupuju oni koji žele kvalitetan i hladan gejmerski laptop. U odnosu na druge high end gejmerske laptope (asus republic of gamers, acer predator, schenker..) uopće nije skup. Koliko znam, oni su još uvijek EU pa ako platiš porez kod njih, ne plaćaš kod nas. Ali da, u pravu si, razlike u cijenama ostalih laptopa su dosta manje.

6. Aronys

Aronys Wolves Die Young

VAT je VAT. Neovisno o tome jesu li u EU ili ne.

7. Lord

Lord Aesir Illuminati

Koliko si dao za njega trole?

8. mrzovoljni trol

7000 + ssd koji nije dolazio unutar konfiguracije pa sam ga naknadno ugrađivao

Lord se sviđa ovo.
  9. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ko sisa, dobra cijena.

10. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Helo, treba mi laptop ili noviji stolni kompjuter za gamanje... Već nekoliko dana gledam online shopove, ali ja se u to ne razumijem, do 5000kn s porezom.

11. mrzovoljni trol

Bez naslova.jpg

ADM. Za gotovinu 10% popusta pa je cijena 4837 kn.
    Ako bi legalne windowse, sa preostalim novcem možeš kupit windows 10 key + pola gajbe piva.
    Ili možeš dobit matičnu na kojoj imaš opciju overkloka, ali nekak sumnjam da ti je potrebna.
    (ako je 1TB premalo, dalo bi se i veći hard strpat)

Sastavljanje kompa je besplatno. Dostava na kućnu adresu je besplatna. Ako nisi na otoku, komp ćeš dobit unutar 2 radna dana. Kad komp stigne, sve što trebaš je spojit monitor i uštekat ga u struju.

Lady Charlotte, Lord i aasgardium se sviđa ovo.
  12. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Trole, prava si dušica

13. mrzovoljni trol

Jesam. To mi svi oduvijek govore. Hvala ti.

AMD je napokon uspio izbacit poštenu seriju procesora. Ryzen se kroz ovih par mjeseci, po cijeni i performansama, pokazao kao pun pogodak. Recimo, ryzen 3 bez problema pokida svaki i3 procesor samom činjenicom da ima četiri fizičke jezgre. Po performansama je u rangu gotovo duplo skupljeg i5 4460. :w00t: Drago mi je da je Intel napokon dobio konkurenciju jer mi ih se ne da gledat kak iz godine u godinu rebrandiraju i prodaju isti procesor pod drugim imenom.

aasgardium se sviđa ovo.
  14. aasgardium

aasgardium Eydishan

Je li još uvijek slučaj da su AMD-ovi hladnjaci na procesorima preglasni?

15. mrzovoljni trol

Ne. TDP im je mnogo manji pa su i ventilatori tiši.
    Ryzen 7 ima TDP od j♥♥enih 65W što je k♥♥♥c naspram prošlih serija kojima je bio i preko 120W.

aasgardium se sviđa ovo.
  16. aasgardium

aasgardium Eydishan

Podijelite ovu stranicu