1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Akcije I Popusti - Navali Narode!

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ayllwyn, 23. Studeni 2013..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Trentuno je naglašeno, a koliko se ja sjećam, kada sam kupovao AC igre bratu, da je i onda bilo

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Je sad su to malo uokvrili ali je i dalje pregadno, ko da sa ispisom od konzuma idem potvrditi kupovinu u neku mljekaru partnera jer eto mljekara želi direktan kontakt i informacije o svojim kupcima, a ne samo pare. Mislim ok za one kojima se da zaj♥♥avati s tim, da sam kupio na ustoru nekom igru ne bi se žalio.

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne slažem se. postavljeno je, označeno je, upozorava. To što kupci ne žele čitati / informirati se, nije krivnja na kompaniji.

I da staviš da bude fonta 100 opet će biti netko tko nije vidio i prigovarati.

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa ne slažem se sa tom politikom jebiga jer bi onda bio licemjer kad bi zamjerao da svaki publisher ima vlastitu online platformu (uplay nije samo dupli drm) i odreko sam ih se ono dok se to ne promijeni. Isto kao što mi ne bi padalo na pamet imati originalne windowse da je jedini način imati njihov online account, a ne lokalno. Nije neki gubitak za njih true nit za mene zasad, ali ako se baš desi da neki od heroja bude u rangu starih klasika uvijek ostaje piratebay.

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja mislim da ću zaigrat black flag. Ako sam dobro razumio, ovo je samo ubisoft, bez steama.

6. Sherpa

Sherpa Legenda

yap, steam nema veze s ovim

7. aasgardium

aasgardium Eydishan

Da barem i origin ima takve giveawaye.

8. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Ima ponekad. Imaš On the house igre na Originu.

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

Znam da bude, ali obično budu neke igre tipa plants vs zombies. Dobro, ne pratim baš previše, možda bude i boljih igara.

10. Sherpa

Sherpa Legenda

zato što je Ubisoft napravio VELIKI zaokret u politici poslovanja, dosta se okrenuo korisnicima. Vivendi ih je pritisnuo, a oni su odgovorili.

11. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Da, zato ima lootboxove u AC Originsu :D

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Meni to nije problem, to je single player igra, Isto kao što me nesmeta ni u Shadow of war. nisu pay to win.

SW: BF2 jeono gdje me smeta, nešto malo manje CODWW2

ja nisam a priori protiv njih, mislim da mogu biti ok, Overwatch ih je solidno napravio. imam protiv kada uvjetuju moju progresiju.

Podijelite ovu stranicu