1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Akcije I Popusti - Navali Narode!

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ayllwyn, 23. Studeni 2013..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

The Humble Store: Great games. Fantastic prices. Support charity.

Ne znam jeste li znali da je humble otvorio svoju trgovinicu, u svakom slučaju imaju masivne popuste.
    Mislili smo kupit Magicku jer je bila za 8 baksa, ali smo zakasnili i sad je opet 30 -.-
    Ali kupila sam si Reus!! ^^

Anyway, ak čujete za kake dobre popuste, piknite ih tu.

Let's spend some money, mkay?

2. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Lol, Magicka ti je bila prije negdje 2 mjeseca na bundle-u za dolar.

Iskreno, taj store me nije nešto previše oduševio. U nekim cijenama ih i sam Steam šiša.
    Zasad se radije držim bundle-ova.

3. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Čudan komentar za steam, imaju danoćne popuste, pričekaš malo i upecaš relativno nove i jake 3A naslove za 3 evra.

4. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Eto zato imamo ovaj topik da me ne ismijavaš, nego da mi to javiš. Budući da sam zaposlena i istovremeno studiram nemam vremena danonoćno pratiti popuste po svim tim stranicama, nadam se da to možeš razumijeti.

Lol.

5. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Lol, okej. xoxo

6. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Na steamu jesenski popusti, na bundleu Thanksgiving popusti.

Vrti mi se.

A imam 2 seminara za napisati.

7. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Opet Steam ima bolje popuste od Humble-a.

GameDev Tycoon (odlična igra, btw) je na Steamu za 4,49 eura što je 34,26 kn, dok je na Humble-u za 6,99 dolara, što ispada 39,28 kn.

Nije neka velika razlika, cijene su gotovo iste, samo se ta igra trenutačno bolje isplati na Steamu uzet.

Ja sam si uzeo nju i XCOM, koji je prej♥♥en.

8. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ja sam već odigrala i imam ju na kompu tak da mi se nije dalo kupovati.

Ali zato kompletan Dishonored. :w00t: :fangirl:

9. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Dishonored sam nabavio na summer sale-u. :D

E, ovaj XCOM.

10. kalthir

kalthir woof woof

koja je razlika u odnosu na vanilla? ako uopće pričaš o enemy within a ne vanilla.

11. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Enemy Unknown. Nemam Enemy Within, preskup mi je bio.

Ali, ako te zanima:

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Mislim da ovo trebamo pinnati. Jer smo puni novaca i sve ih trebamo odmah potrošiti. :eto:

Amarok se sviđa ovo.
  13. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Portali na popustu, za one koji još nemaju. :nice:

14. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Inače, sad ovaj vikend traje Square Enix akcija na Steamu. Sve Final Fantasy igre koje su stavili na PC, Dungeon Siege trilogija, Hitman, Tomb Raider, Sleeping Dogs... <3

Uzeo sam si sve FF igre koje nisam imao i sad imam sve FF igre koje su na PC-u. Trojoka i četvorka su DS verzije, koje su odlične i navodno su poboljšale originale. Igram trojku sad i... prepredobra je. ^^

15. Aka

Aka Baby steps

Isuse trojka mi je bila tako tako dosadna. Vidjela sam i ja akciju Square Enixa, ali morat ću passat, jer kako sam skužila akcija je samo ovih par dana a ja imam 200 kuna do petka dok mi dođe plaća, a ionako sam sve gore igre igrala svaku barem 3-4 puta (FF i TR) :D Jedino me zanima The Last Remnant možda, ali kako reko, nemam više para :(

16. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Trojka dosadna? Huh. Znimljivo, ti si prva koja to tvrdi. :D

Meni je zasad prilično dobra. Je da nije nešto priča uber, ali ima nešto što kasniji nastavci nemaju. A to je potpuna customizacija likova u smislu da im možeš dati jobove koje želiš, a nisi prisiljen koristiti taj i taj job na tom i tom liku.

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Sherpa se sviđa ovo.
  18. Sherpa

Sherpa Legenda

To sam isto spomenuo...

19. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

MarkaN se sviđa ovo.
  20. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

Ufffffffff....

Pucačko remek djelo Republic Commando za manje od cijene kebaba. Ja ne vjerujem...

Podijelite ovu stranicu